Aksesuar - Tuning

Tuning kelimesinin Türkçe karşılığı; ayarlamak, değiştirmektir. Tuning denince akla gelen ilk şey motor performansı artışıdır. Ancak tuning aksesuarlar ile aracınızı tercih ve zevklerinize göre yeniden yaratabilir, iç ve dış aksesuarlar ile konforunuzu arttırabilirsiniz. İki çeşit tuning vardır. Bir tanesi teknik açıdan standart tasarım üzerine sonradan performans artışı sağlayan teknik tuning. Aracın motorunu vb. elektronik aksanlarını geliştirir. İkincisi oldukça göz alan görüntü ve ses üzerine olan stil tuning. Yapılışı dolayısıyla teknik bilgi gerektirmeyen, zevkli, çok daha az maliyetli olmasından dolayı meraklısı çoktur. Bahsettiğimiz styling tuning olarak da bilinen bu işlem için yapılanlar; far değişikliği, cam filmi uygulaması, egzoz, hoparlör eklentisi için Yiğit Oto Aksesuar olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.  Kingstar Türkiye markamızla sunduğumuz Kingstar Led Xenon çeşitleri, Kingstar Cam Filmi çeşitleri, çeşitli Kingstar Ses Sistemi ve Kingstar Elektronik Ürünler ile tuning aksesuarlarıyla arabanızı donatarak göz zevkinize göre aracınızı baştan tasarlayın.
 


TUNİNG

Sunplex Araca Özel Spoiler
Arabanın arka kısmına takılan kanatlara spoiler denmektedir. Araçlarda kaymayı en aza indirmek için arka kısma ağırlık olsun diye tasarlanmıştır. Spoilerin amacı, arabanın yolda daha iyi bir tutuş sağlaması ve kayganlığın ortadan kalkmasıdır. Sunplex Araca Özel Spoiler'ın malzemesi kalın olup, oldukça kaliteli bir üründür. Fiyat performans açısından bakıldığında da oldukça memnuniyet sağlamaktadır.


Kingstar Arıza Işığı Yakmayan Amerikan Park Modülü Çeşitlerimiz


Kingstar Amerikan Park Modülü, aracın park ampülleri açıldığında sinyal lambalarının da yanmasını sağlayan, oldukça popüler bir modüldür. Arıza yakmaz ve muayeneden geçer. Toptan Kingstar Arıza Işığı Yakmayan Park Modülü satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Kingstar Araç Difüzör Çeşitlerimiz

Kingstar Oto Difüzör Çeşitleri, en kaliteli malzemelerden üretilir, aracınıza şık bir görünüm katar.  Montajı kolay olup, herhangi bir profesyonellik gerektirmez. Uzun süre kullanılabilir, solma yapmaz. Corolla, Cruze ve Universal modelleri mevcuttur. Uygun fiyata yüksek verimlilik ve toptan satış yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
 
OTO CAM & AKSESUAR
Kingstar Cam Rüzgarlığı Çeşitlerimiz

Kingstar marka cam rüzgarlıklarımız, araca özeldir. Her model için cam rüzgarlığımız mevcut olup, otomobillere birebir uyum sağlar. Çevre dostudur, zararlı ve hurda malzeme içermez. Cam hafif aralandığında sürücü ve yolcuları yağmurdan ve rüzgardan korur ve rüzgar uğultusunu engeller. Montajı kolay ve hızlıdır. Herhangi bir profesyönellik gerektirmez. Birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Fiyatı oldukça uygundur fakat kalitesini ürüne dokunduğunuzda anlarsınız. Malzemesi kalındır, asla kırılmaz. Toptan Kingstar Cam Rüzgarlığı satışı yapmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
 
ARAÇ DIŞI OTO AKSESUARLAR
Kingstar Kaput Rüzgarlığı Çeşitlerimiz

Kingstar Kaput Rüzgarlığı ürünlerimiz araca özel olup, otomobilinize tam uyumludur. Malzemesi kalındır.  Kingstar Kaput Rüzgarlıkları, arabanızın ön kısmına tam oturacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Toptan Kingstar Kaput Rüzgarlığı satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kingstar Led Xenon Çeşitlerimiz


Kingstar Led Xenon Diamond- X Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun araçlarda en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek verimliliktir. Bu nedenle kuvvetli aydınlatma elde edilebilir. Kingstar Led Xenon, titreşimden etkilenmez ve kullanım açısından ömrü kullanılan aracın ömrüyle aynıdır. Buz mavisi rengi de mevcuttur, buz beyazı da. Kingstar Led Xenon Diamond X Edition, 32W, 12000 lümen 8000 calvindir. Piyasa ürünleri 15-20W arasında değişkenlik gösterirken Kingstar Led Xenon Diamond X Edition 30W olduğu için daha yüksek ışık gücüne sahiptir. Aynı zamanda piyasa ürünleri genelde 3000-8600 lümen iken, Kingstar 12000 lümen olup, arıza oranı sıfırdır. Hem 12 Volt, hem de 24 Volt araçlar için uygundur. Kingstar Led Xenon C Serisi tam bir fiyat performans ürünü olup, 25W enerji sarf eder. 8600 lümendir. Kingstar Led Xenon C Serisi'nin arıza oranı sıfırdır. Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun özellikleri Kingstar Diamond X Edition'dan tek farkı Ice Blue serisinin 12000Calvin olmasıdır.  Kingstar Led Xenon’ların tepki süresi diğerlerine nazaran daha seri ve hızlıdır. Bu sayede selektör yaptığınızda şimşek etkili bir efekt görürsünüz. Kingstar Led Xenon ampullerin iyi odaklanmış bir reflektör ile mercek yapısına gerek duymadan kullanılabilmesi imkanlı iken, projektör farlarda da kullanımı sık ve yaygındır.

 
 
Kingstar Yarasa Ayna Kapağı Çeşitlerimiz

Kingtar Yarasa Ayna Kapağı, araca özeldir. Birinci kalite abs plastik malzemeden üretilmiştir. Rengi siyah olup, montajı oldukça kolaydır. Herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir. Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Toptan Kingstar Yarasa Ayna Kapağı Çeşitleri satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Kingstar T10 Led Park Ampulü

Ürünümüz Kingstar marka olup, T10 yuvaları için uygundur. Tüm komponentleri kaliteli malzemeden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiştir. Kingstar T10 Led Park Ampulü çeşitleri; 12 Led Sofit, 8 Led, 30 Led, 15 Led, 1016 Mercekli olarak beşe ayrılır. Arıza ışığı yakmaz. Kullanılan birinci sınıf malzemelerden dolayı muadillerinden daha uzun Toptan Kingstar T10 Led Park Ampulü satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KROM AKSESUAR
Kingstar Bagaj Çıtası

Kingstar Bagaj Çıtası, universaldir. Rengi siyah krom; ölçüleri, 135cm x 5.5 cm'dir. Kaliteli malzemeden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiştir. Kingstar Bagaj Çıtası, aracınıza sportif bir görüntü katar. Toptan Kingstar Bagaj Çıtası satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TAŞIYICILAR
Carub Tavan Üstü Ara Atkı Ayarlı Surj Kayak Taşıma Barı

30 kg taşıma kapasitesi bulunan Carub marka Tavan Üstü Ara Atkı Ayarlı Surf Kayak Taşıma Barı, üzerinde tavan barı bulunmayan araçlarda surf ve kayak taşınması için uygundur. Universal üründür, her araca uyum sağlar. Gönderdiğimiz kutunun içerisinde montaj aparatları mevcuttur. Uzun ömürlü bir ürün olup, muadillerine göre daha kaliteli malzemeden üretilmiştir. Toptan Carub Tavan Üstü Ara Atkı Ayarlı Surf Kayak Taşıma Barı satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38