Arabalarda Araca Özel Paspas Dönemi!

 Arabamızda en çok kirlenen ve dışardan getirdiğimiz kirliliğe maruz kalan bölge paspaslardır. Aynı zamanda da oto paspas, aracımızın olmazsa olmazıdır. Çünkü arabalarımızın döşemelerinin kirlenip aşınmamasını sağlar. Paspasınızın kaliteli malzemelerden ve en sağlıklı koşullarda imal edilmiş olması büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi de eğer kalitesiz malzemelerden üretilen bir paspas kullanırsanız hem koku yapar, hem de hemen zarar görerek kötü bir görüntü ortaya koyar. 

Araba aksesuarlarının en önde gelen kategorisi araç içi aksesuarların başında olan araba paspaslarının en çok tercih edileni araca özel olarak üretilen oto paspaslardır. Bu paspasların her biri, aracınızın marka, model ve yılına göre özel olarak tasarlanmış olup, arabanıza uyum sağlama konusunda size bir kuşku yaşatmamak için piyasaya sürülmüştür. 

Siyah ve bej olmak üzere iki adet renk seçeneği bulunan araca özel olarak üretilen Kingstar Türkiye 4D Araç İçi Paspas'larımız kesinlikle koku yapmaz ve kolayca yıkanabilir özelliğe sahiptir. Malzemesi kauçuktur. Aracınıza yeni bir görünüm sağlamanın yanı sıra, tüm görevlerini yerine getirir. Araca özel olarak üretildiği için kesinlikle otomobilinize uyum sağlar. Aynı zamanda yüksek düzey enjeksiyon özelliğine sahip olan Kingstar Türkiye Araca Özel Paspaslar, kolay yıpranmayan ve uzun ömürlü olan bir dış yüzeye sahiptir. 

 

 

 https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38