Araç İçi Kamera Neden Önemli?

Önlemi alınsa da yaşanan trafik kazaları oldukça fazladır. bazıları OBS ile kaydedilmiş olur, bazıları da araç içi kameralarla. Trafik kazası yapabilir, bir kavganın ortasında kalabilir, ya da çok önemli bir ana şahit olabilirsiniz. İşte böyle anları kayıt altına almak, günümüzde oldukça revaçta olan araç içi kameraların görevi. Peki genel olarak baktığımız zaman neden her arabada araç içi kamera olmalı?

Trafik kazası yapmak veya bir şekilde dahil olmak, araç kullanırken en korkulan durumdur. Kazadan dolayı kimsenin başına bir şey gelmediyse konu mutlaka “suç kimde?” konusuna gelir. Tarafların anlaşamamasıyla ortaya çıkan ve oldukça uzayan tartışmaların, kişisel çıkarların ve yetersiz bilgiden meydana gelen yanlış tespitlerin önüne araç içi kameranın kaydettiği görüntüler ile geçilir. Trafik kazalarında araç içi kamera sayesinde kaydedilen görüntüler, tüm olay anını sergilediği için objektif bir şahit işlevi görür. 

Bazı araç içi kameralar kontak kapanana kadar kayıt alır, bazıları ise kontak kapandığında da kayıt almaya devam eder. Araç içi kameraların asıl işlevi güvenliktir. Günümüzde araç içi kameraların saklama alanları 128 GB'a kadar uzanmaktadır. Seçilen araç içi kameraların full HD görüntü alması önemsenmelidir. Çünkü full HD görüntü alan kameralar, plakaları net bir şekilde gösterir ve şüphelenilen, yaşanan bir olayda yetkililerin plaka görmesi gerektiğinde işlerini kolaylaştırır. 

 

 

 

 TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 
Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38