Aracınızın İçini En Kullanışlı ve Konforlu Hale Getirecek Favori Aksesuarlar

4.5D Paspas ile Ayağınız Yerden Kaymasın

4.5D paspas çift taraflı kalıp teknolojisi sayesinde çivili taban halinde üretildiğinden, asla kaymayarak sürüş esnasında konforunuzu sağlar. Bu havuzlu paspas, arkada oturan yolcuların konforunu sağlamak için kaydırmaz şaft üstü teknolojisine sahiptir. Şaft üstü parçası arka iki paspasla bağlantılı halde kullanılabilir ve yıkamanızı gerektiren durumlarda ise kolayca sökülebilir. Hizmetinize sunduğumuz 4.5D paspas kolay sökülüp takılabilir olmasının yanı sıra asla koku yapmaz. Daha keyifli bir sürüş için aracınızı dizayn etmeye paspas ile başlayabilirsiniz.
 

Bagaj Havuzu Sayesinde Bagajınızı Koruyabilirsiniz

Bagaj Havuzu, otomobilinizin bagajını dış etkenlerden korunmasını sağlayan bir araç içi aksesuarı ürünüdür. Her aracın marka-modeline özel bagaj ölçüsüne ait kalıpları bulunmaktadır. Bagaj havuzları araca özel üretildiği için otomobilinize tam uyum sağlar. Siz de aracınızın içinin hijyen ve görüntüsüne önem veriyorsanız aracınıza bagaj havuzu almakla işe başlayabilirsiniz.
 

Kolçak/Kol Dayama ile Eşyalarınız Artık Konsolda Yer Kaplamayacak

Kolçaklar konforlu bir yolculuk yapılmasını sağlayan ve sürücü ya da yolcu için birçok avantajı olan içlerinde ayrıca küçük bir saklama yeri barındıran ekstra bir araç içi aksesuarıdır. Özel bölümü olduğu için torpidonuzda yer yoksa orayı kullanabilirsiniz.Bazı kolçakların saklama yerinde ışık, küllük gibi ekstra kısımlar vardır. Kol dayama olarak da geçen bu ürünlere hem özel eşyalarınızı koyabilir, hem de yolculuk esnasında kolunuzu koyabilirsiniz. Bunların yanı sıra, Kingstar Türkiye kolçakları ile aracınızın iç kısmına estetik bir görünüm de sağlamış olursunuz.
 

Emniyet Kemeri Desteği

Her şeyden önce seyahat güvenliğiniz için otomobilin koltuğuna oturduğunuz ilk andan son ana kadar bilfiil emniyet kemeri takmanız gerektiğini elbette söylememize gerek yok. Ancak bazen özellikle uzun yolculuk esnasında emniyet kemeri size rahatsızlık verebilir. Bu rahatsızlık çoğunlukla yaz mevsiminde, sıcak havanın da etkisiyle birlikte daha da çok hissedilir. Neyse ki yumuşak malzemeden üretilen emniyet kemeri destekleri sayesinde emniyet kemeri takmak eziyet olmaktan çıkar,sizi kemeri arkanızdan güvensiz bir şekilde bağlamak zorunda bırakmaz. Farklı desen ve çeşitleri bulunan bu emniyet kemeri desteği, kemerin boynunuzun, omzunuzun ya da göğsünüzün üzerinde baskı oluşturup sizi rahatsız etmesini önlemek için bu basit fakat son derece işlevli aksesuardan edinebilirsiniz.
 

Kaydırmaz Ped ile Eşyalarınız Güvende

Arabayla yolculuk ederken oradan oraya savrulup kaybolan eşyalarınızı sağlam ve göz ününde tutmaya yarayan Kingstar Türkiye torpido üstü pedleri çok kullanışlı bulacaksınız.Hepimiz aracımızın içinde cep telefonu, anahtar arayıp bir türlü bulamama, koltuğun altına kaçan bozuk paraları almaya çalışırken eziyet çekme, güneş gözlüğüne ulaşmaya çalışırken bir yerlerimizi incitme gibi sevimsiz olaylara aşinayızdır. Kaydırmaz pedler sayesinde tüm bu problemler gider ve eşyalarınızın hemen elinizin altında kalır.
 

En Önemli Eşyamız İçin En Güvenli Aksesuar: Telefon Tutacağı

Teknoloji geliştik akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Elimiz kolumuz olan bu cihazdan maalesef çoğumuz araç kullanırken de vazgeçemiyoruz. Akıllı telefonlar navigaston işlevi de görünce, araç içinde onları göz önünde tutmak güvenliğimiz için son derece önemli bir hale geldi. Bu noktada imdadımıza araç camlarımıza veya ızgaraya sabitlediğimiz araç içi telefon tutucuları imdadımıza yetişiyor.
 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.
 
 
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38