Bakım Ürünleri

 Araç bakımı gözünüzü korkutmasın. Bazılarını elinizdeki çok pratik ürünlerle kolay bir şekilde çözerek hem maddiyattan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Örneğin çizikleri gidermek için Kingstar Türkiye pasta cila, klimayı temizlemek için Kingstar Türkiye klima temizleme spreyi, lastiklerin bakımı için Kingstar Türkiye lastik temizleme spreyi, koltukları temizlemek için Kingstar Türkiye koltuk temizleme spreyi, arabanızı temizlemek isterken çizilmesine sebep olmamak için ise Kingstar Türkiye mikrofiber bez elinizin altında bulunması gerekenler arasında. Deri döşeme ve koltuk kaplamalarının hijyenini sağlamak isterken yapılan en büyük hatalardan biri, klasik araç içi deterjanlarını kullanmaktır. Böyle bir durumda hızlı ve iyice yapılmazsa o deterjanın kalıntıları güneş ile temas ettiğinde deri üzerinde deforme oluşturur. Deri döşeme temizliği için özel üretilen Kingstar Türkiye döşeme temizeleme spreyi ise seyreltilmiş yapısı ve özel formülü ile hem hijyeni sağlar, hem de aracınızın içi deforme olmaz. 

 

 

Kingstar Mikrofiber Bez & Havlularımız

Kingstar mikrofiber bezler, saç telinden bile kat kat inceltilmiş ipliklerden oluşmaktadır. Arabanızı Kingstar bez ve havlular ile hassas bir şekilde temizleyebilirsiniz. Herhangi bir çizik meydana gelmez. Toptan Kingstar mikrofiber bez ve havlu satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Yiğit Group olarak sizinle iletişimde olmak isteriz.

 

 

 

Stac Zift, Böcek & Reçine Temizleyici Sprey

Arabanızı ağaçların altına vs. park ettiğinizde normal olarak aracınızda reçine izleri olur.  Böcek ve zift izleri ise her arabada oluşan fakat zamanla çoğalan, mutlaka temizlenmesi gerek lekelerdir. Çünkü bu lekeler görmezden gelindiği takdirde arabanın boyası aşınır. Stac zift, böcek ve reçine temizleyici sprey uygulandığı bölgede 60 gün kalıcı etki yaptığı için, o bölge 60 gün leke tutmaz, zor lekeleri güvenle temizler. Toptan Stac zift, böcek ve reçine temizleyici sprey satmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Yiğit Group olarak size yardımcı olmak bizi mutlu eder.

 

 

 

 

Stac Pasta Boya Parlatıcı

Stac pasta boya ve parlatıcı, işlem görmüş kısımlarısudan korur. Maddeleri korozyon etkisinden korur ve canlandırır. 250 mL olup, rengi kırmızıdır. İtalya'da yüksek kalite standartında üretile Stac pasta boya ve parlatıcıyı sizlerin hizmetine sunmaktan Yiğit Oto Aksesuar olarak mutluluk duymaktayız. Bu ürünü toptan olarak satmak amacıyla temin etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Cam Temizleyici & Koruyucu Ürünler

İçerden, dışardan dikkatli bakıldığında veya güneş vurduğunda gördüğümüz minik çizikleri, arabamızın camlarında oluşan lekeleri, kuş pisleme izlerini vesaire temizlemek artık kabus haline gelmemeli. Ancak araç sahibi olanların tek derdi camdaki çizikler olmaktan çıktı. Kış aylarında bildiğiniz üzere camlar buğu tutar ve görüşü zorlaştırır. Stac Plastic Buğu Önleyici sprey de bunun çözümü için oldukça ideal olup, mağazamızda bulunmaktadır. Son derece kaliteli, fiyat performans olarak baktığınızda sizi şaşırtacağına emin olduğumuz ve geri dönüşümleri oldukça başarılı olan Cam Temizleyici ve Koruyucu ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve toptan satış yapmak amacıyla temin etmek için bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Fren Balata Temizleyici Spreylerimiz

Fren balata temizleyici spreyler, diskli ve kampanalı frenlerde, debriyaj balatalarında ve diğer metal yüzeylerde kiri, tozu, yağı, gresi ve diğer yapışkansı kirli maddeleri temizlemek için kullanılmaktadır. Börfh Fren Balata Temizleme Spreyi ve Stac Fren Balata Temizleme Spreyi mağazamızda bulunmaktadır. Fiyat performans olarak ikisi de yüksek kalitede olup, müşterilerimizi şaşırtmaktadır. Fren balata temizleyici spreyler hakkında daha fazla bilgi almak ve toptan satışını yapmak amacıyla temin etmek için bize ulaşabilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. 

 

 

 

Kingstar Araç İçi Temizlik & Koruma Ürünlerimiz

Sağlıklı ve daha huzurlu bir yolculuk için arabanın içinin temiz ve bakımlı olması da, motor aksanlarının temiz ve bakımlı olması kadar önemlidir. Araba içi temizliği ve bakımı asla aksatılmaması gereken unsurlardan biri olmasının yanı sıra, bir o kadar da uğraştırıcıdır ve zaman alır. Kingstar araç içi bakım ve temizleme spreyleriyle artık bu durum kabusunuz olmaktan çıkabilir. Kısa sürede etkili çözüme ulaşmak için, uygun fiyata yüksek kalite standartlarında olan Kingstar Koltuk/Döşeme/Deri Temizleme Spreyi ile koltuklarınızı pırıl pırıl hale getirebilir, Kingstar Süt Torpido Temizleyic Sprey ile her türlü plastik yüzeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Kingstar Araç İçi Temizlik & Koruma ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ve toptan satışını gerçekleştirmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Kış Paketi İçeriği

İhtiyaçlarınızı karşılayan, sizi taşıyan, türlü imkanlar sunan arabanızı kışın zorlu koşullardan korumak artık çok kolay. Arabanıza kışlık bakımlarını tamamlayarak olası sorunların önüne geçmek için onu kışa hazırlamalısınız. Bunun için çeşitli ürünler arayarak zaman kaybetmenize, parçaları bir araya getirmeye çalışmanıza veya eksik gedik fark edip sonradan onunla uğraşmanıza gerek yok. Yiğit Oto Aksesuar olarak, arabanızın kışlık bakımı için ihtiyaç duyacağınız her türlü kışlık araba bakım ürününü bir arabaya getirdik. Bu paketi bagajınızda bulundurup, ihtiyaç anında hemen kullanmak üzere elinizin altına koyabilirsiniz. Kingstar kış paketinin içinde, Kingstar Antifiriz, Kingstar Akü Takviye Kablosu (600 amp, 800 amp, 1000amp, 1200 amp), Kingstar Antifirizli Oto Cam Suyu, Kingstar Mikrofiber Bez mevcuttur. Kingstar Kış Paketi içeriği hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve toptan satış yapmak amacıyla satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Stac Klima Temizleyici Sprey

Arabamızın klimasının temizliği, insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Soluduğumuz havanın temiz olması, arabanın içindeyken klimanın temizliğiyle doğru orantılıdır. Stac Klima Temizleme Spreyi, zaman içinde klimada oluşan bakteri ve mikropları temizler, dezenfeksiyon sağlar. Bunun yanı sıra, diğer klima temizleme ürünlerinin tersine kötü kokuyu engeller ve klima sisteminin daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. İtalya'da yüksek kalite standartlarında üretilen Stac Klima Temizleme Spreyi'ni yalnızca arabanızda değil, ev, ofis vb. klimanızda da kullanıp etkili sonuç alabilirsiniz. Stac Klima Temizleme Spreyi'ni toptan satış yapmak amacıyla temin etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Motor Temizleyici ve Koruyucu Ürünlerimiz

Motorun temiz ve bakımlı olmasının ne kadar önemli olduğu hepimizin malumu. Kingstar Motor Temizleyici ve Parlatıcı Sprey, yoğun ve zorlu kirleri kolayca çıkarmakla kalmaz, motory parlatır. Formülü silikon içermediği için yüzeyde kalıntı bırakmaz. Kingstar Motor Temizleyici ve Parlatıcı Sprey, yüzeye 20 cm öteden sıkılmalı, kirler çözündükten sonra da bol su ile durulanmalıdır. Sprey formunda tasarlanan sprey, arabanızın motorundaki ulaşılması en zor yüzeylere bile nüfuz eder. Kingstar Motor Temizleyici ve Parlatıcı Spreyin bir diğer özelliği de plastik, kauçuk ve boyalı yüzeyler gibi yumuşak dokulu alanlara da zarar vermeden temizlik sağlamasıdır. Yiğit Group olarak hizmetinize sunduğumuz bu ürün ve daha nicesi hakkında bilgi almak veya toptan satış yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

     

 

Oto Koku Ürünlerimiz

Kavanoz koku ürünlerimiz oldukça zarif ve boğucu olmayan koku ürünlerimizden bir tanesidir. Jolly, Schöler marka kavanoz kokularımız mevcuttur. Toptan satış gerçekleştirmek için teminini sağlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak çeşitli aromalardaki koku ürünlerimizi hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Jolly marka çeşitli aromalara sahip ve ızgaraya sabitlenebilen koku ürünümüzü de bizimle iletişime geçerek toptan satış yapmak için temin edebilirsiniz.

Odunsu, tropik aromalar da dahil olmak üzere çeşitli markalardan kalite standartlarımızı göz önünde bulundurarak çeşitli koku ürünlerini sizler için bir araya getirdik. Temin etmek istediğiniz koku ürününü toptan satmak amacıyla hızlı ve kolayca teslim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu tür kokuların yanı sıra, sprey formundaki ürünlerimiz de mevcuttur. Torpidoya koyup, ihtiyaç duyduğunuzda bir fıs sıkmanız halinde sizi tatmin edeceğine emin olabilirsiniz.

 

 

 

Pasta & Cila

Pasta ve cila birbirini tamamlayan iki işlemdir. Pasta, araba yüzeyindeki boya kaplamasının inceltilmesini sağlar. Çeşitli dış etkenler yüzünden aracınızın yüzeyinde  oluşan çizikler ve küçük deformasyonlar varsa araba boyatılmak yerine pasta cila yapılabilir. Pasta ve cila ürünlerimiz hem arabanızın yüzeyine parlatır, hem de koruma sağlar. Arabanıza uygulayacağınız cila, yüzeyde şeffaf ve ince bir tabaka oluşturur. Böylece arabanızın daha parlak görünmesini sağlar. Fiyat performans açısından baktığınızda sizi şaşırtacak olan pasta-cila ve diğer bakım ürünlerimizi toptan satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur.

 

 

Oto Radyatör

Radyatör sistemi, motordaki fazla ısıyı soğutur ve motorun verimli bir şekilde çalışmasını sağlar, hararet yapmasını önler. Yani genel olarak radyatör motorun ideal sıvısını ayarlayarak kusursuz çalışmasını sağlar. Motor, arabanızın en önemli parçası olduğu için doğrudan motoru etkileyen oto radyatörün oldukça dikkatli ve araştırarak seçilmesi gerekmektedir. Fiyat performans olarak sizleri şaşırtacak oto radyatör ürünümüzü temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan satış yapmanız, satış sonrası hizmet gibi konularda Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

 

Kingstar Oto Şampuan

Kingstar araba şampuanı, nötr pH olduğundan dolayı ellere zarar vermeyen yapıda olup, köpük oranı düşüktür. Parlaklık sağlayan bileşenler, köpüğü elde eden maddeler ile ters etkileşim oluşturur. Bu sebepten dolayı kaliteli bir oto şampuanı, köpürme oranından tanıyabilirsiniz. Kingstar Türkiye marka amacımız, oto şampuan ürünümüzü kullandığınızda aracınızda son nokta bir temizlik ve ilk günkü parlaklığını elde etmeniz. Toptan Kingstar Oto Şampuan satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kingstar Detaylı Oto Bakım Seti

Aracınızı temiz ve bakımlı tutmak en önemli fakat zaman aldığını düşündüğümüz şeydir. Çoğu zaman aracımızı temizlemek için vakit ayırmaya bile üşeniriz. Tüm bakım ürünleri elinizin altında olsun, arabanızı bakımlı ve temiz tutmak kabus olmaktan çıksın diye sizler için Kingstar bakım ve temizleme spreylerinden bir set hazırladık. İçerisinde Kingstar Jant Temizleme Spreyi, Kingstar Kokpit Temizleme Spreyi, Kingstar Jant Parlatıcı Sprey, Kingstar Motor Temizleme Spreyi, Kingstar Oto Sıvı Cila ve Kingstar Tampon Yenileme Spreyi olan bu bakım ürünlerini tek tek almaktansa bu setimizi tercih ederek hep tasarruf etmiş olursunuz, hem de eksiksiz bir şekilde en önemli bakım ürünlerini bir kerede temin etmiş olursunuz. Toptan Kingstar Detaylı Bakım Seti satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size en uygun fiyata maksimum kalitede hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz.

 

 

Kingstar Oto Tampon Parlatıcı Sprey

Kingstar Araba Tampon Parlatıcı Sprey, 500 mL olup, solan ve rengi kaçan tampon, çamurluk gibi dış aksamları temizler, parlatır ve ilk günkü görünümünü elde etmenizi sağlar. Su bazlıdır, yağ ve silikon içermemektedir. Kingstar Araba Tampon Parlatıcı Sprey'i lastik bakımı için de kullanabilirsiniz. Fiyatı diğer markalara göre daha uygun olup, kalite konusunda piyasanın en iddialı ürünüdür. Toptan Kingstar Oto Tapmon Parlatıcı Sprey satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kingstar Torpido Parlatıcı Süt Silikon

Kingstar Oto Torpido Temizleyici/Parlatıcı Sprey, 500 mL'dir. Kar beyazı bir losyon olup, yenilenmiş esiz formülüyle iç aksamı parlatır. Konsola herhangi bir zararı olmaz ve deforma oluşturmaz. Torpidoya koyabilir, ihtiyaç anında hemen kullanıp mikrofiber biz bezle silerek torpidonun temizliğini ve parlaklığını sağlayabilirsiniz. Böylece torpidonun üzerine konan tozları da solumaktan kaçınmış olursunuz. Fiyatı uygun olup kalitesi en üst safhada olan ürünlerimizden biri olan Kingstar Torpido Parlatıcı Süt'ü temin etmek, toptan satışını yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38