Cam Rüzgarlığı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Takılır?

 

Cam Rüzgarlığı Nedir? 

Şimdilerde birçok aracın kapı kısmında rahatlıkla görebildiğimiz cam rüzgarlığı, çoğu araçta kullanılmasına rağmen hala hakkında filir sahibi olunamayan parçalardan biridir.  Araçların içerisine rüzgarın girmesini engelleyen bu aparat, aynı zamanda aracınızın spor bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.
 
 

Cam Rüzgarlığı Ne işe Yarar?

İnsanın kendi hızıyla yürürken bile karşı karşıya kaldığı rüzgarın ona ne kadar zarar verebileceği bilinirken, buna bir de araç içindeyken maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Cam rüzgarlığı bu durumun ortadan kalkmasına yardımcı olur. Eğer araçta klima yoksa veya çalıştırılmak istenmiyorsa, o esnada yağmurun yağmasından ötürü camın açılması mümkün değilse devreye Kingstar Türkiye cam rüzgarlığı girmektedir. 

Rüzgarlıkların ilk amacı camı aralık bırakırken rüzgarı kesmesidir. İçerisi havalanırken koku gitsin, temiz hava gelsin, sigara dumanı dışarı çıksın, sıcak hava sirkülasyon yapsın dediğimiz zamanlarda camı açıyoruz ve gelen rüzgar doğrudan başımıza, boynumuza etki ediyor. Bu da cereyanda bırakarak tutulmaz ağrılarına sebep oluyor. Bu noktada devreye giren Kingstar Türkiye cam rüzgarlığı, bu şekilde sağlığımızı da koruyor. 

Diğer bir Kullanım amacı ise sigara içenlerin sigara külünü dökerken işlerini kolaylaştırmaktır. Rüzgara karşı dışarı çıkarılan sigaranın külleri doğruca kişinin suratına, kıyafetine veya otomobil içerisine geliyor. Rüzgarlık altından uzatılan sigarada bu durum yaşanmadığı için küller arabadan dışarı dökülür.
 
 

Cam Rüzgarlığı Nasıl Takılır?

Cam rüzgarlığını yapıştıracağımız bölümü ıslak bez ile silip, kuru bez ile kurulayalım. Rüzgarlığı ve yapıştıracağımız yeri fön makinesiyle ısıtalım. Isıtma işlemi bittikten sonra cam rüzgarlığımızın bant kısmı üzerinde yer alan kağıdı çıkaralım. Ön taraftan başlayarak yavaşça yapıştırmaya başlayalım. Yapıştırma işlemi bittikten sonra sertçe bastıralım. Dilerseniz son olarak tekrar fön mekinesini alarak son kez hafifçe ısıtıp aracınızın şeklini tam tutmasını sağlayabilirsiniz. Diğer camlara da aynı uygulamayı yapalım. Bu yapıştırma işleminden sonra ilgili bölgelerin su ile temas etmemesine azami dikkat edelim.
 
 
 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38