Elektronik

Oto elektronik aksesuarlar, kaliteli ve en uygun modüller, çakarlar, tüm led aydınlatmalar ile araç iç ve dış kamera sistemleri Kingstar Türkiye farkıyla sizlerle buluşuyor. Örneğin; Kingstar Türkiye Amerikan Park Modülü adı verilen elektronik devre, sinyal lambalarınızı park lambalarınızla birlikte sürekli yanmasını ve sinyal verdiğinizde, sinyal lambanızdan düzenli akımını keserek sinyalinizin fark edilir biçimde çalışmasını sağlar. Kingstar Türkiye Gündüz Ledi/ Gün Işığı ise şık bir görüntü sağlamanın yanı sıra, arabanın farları kapalı vaziyetteyken bile dikkat çekmesini sağlar. Elastik gündüz ledi, kayar sinyalli gündüz ledi, L tipi gündüz ledi, gündüz farı da denmektedir. Kingstar Türkiye Sis Lambası, arabada farın alt kısmında bulunan bir aydınlatma ürünüdür. 6 cm, 9cm, kare, yuvarlak ve oval tipleri mevcuttur. Sisli günlerde yolu aydınlatmaya, daha rahat bir görüş sağlamaya yaramaktadır.  Araca özel ve universal sis lambaları olarak iki gruba ayrılır. Kingstar Türkiye Ayak Altı Müziğe Duyarlı Led / Atmosfer Led, ses sensörleri sayesinde müziğe göre renk değiştirerek ritmi görselleştirir. 9 ledli olup, aracın torpidosunun alt kısmına monte edilir. Kingstar Türkiye Torpido Ledi, aracın içinde bulunan bir aydınlatma sistemidir. Günümüzdeki yeni arabaların orijinalinde bulunmaktadır. Kapı aralarında, kollarının iç kısmında, torpido aralarına sıkıştırtılarak araçtan elektrik çeker ve iç aydınlatmada şık bir görüntü sağlar. Kırmızı, turuncu, mavi, ice blue, beyaz olmak üzere renk çeşitleri mevcuttur. Kingstar Türkiye Far Üstü Kayar Led, araçtaki farın dışına basitçe montajlanır. Normalde gün ışığı renki veren bu ürünümüzi sinyal verildiğinde ritmik bir şekilde ışık görseli oluşturur. Bunlar gibi elektronik aksesuarlar aracınızın görünüşüne olumlu yönde etki eder. 

Uygun fiyat ve Kaliteli oto elektronik ürünleri Yiğit Group farkı ile sizlerle buluşuyor. Toptan Oto Elektronik Aksesuar ürünlerini Yiğit Group farkı ile ulaşabilirsiniz. Bayilik sistemimiz bulunmaktadır. Ülke çapında geniş satış ve servis ağı ile Kingstar Oto Elektronik ürünlerini yakından incelemek için bizleri ziyaret edebilir. Bayilik başvurusu yaparak da iletişime geçebilirsiniz. 

 

   

Kingstar Araç İçi Kamera Çeşitlerimiz

    

Kingstar marka araç içi kamera modellerimiz, piyasadaki en uygun fiyatlı oto kamera ürünleri olmasının yanı sıra, kalite olarak yüksek standartlara sahiptir. Kingstar araç içi kamera çeşitlerinden toptan satış yapmak istiyorsanız Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Gece görüşlü araç kamera çeşitlerimiz kelebek, piramit, ayna ilaveli, gece görüşlü seçenekleriyle hizmetinizde. Fiyatlarına göre kalitesi gayet yüksek olan Kingstar araç içi kamera çeşitlerimizin görselleri ve daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Araç Anten Çeşitlerimiz  
 

"Kingstar Anten Çeşitleri" ile toptan anten satışı yapmak isteyenlerin adresi Yiğit Oto Aksesuar olarak, anten modelleri arasında birbirinden farklı anten çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz.  Nikel anten çeşitlerinde gömme vakumlu nikel anten, gömme nikel blister anten, yaylı nikel antenleri toptan olarak elde edebilirsiniz. Elektrikli antenlerde toptan satış yapmak isterseniz, Kingstar adlı markamız sizlerin bir tık uzağında. Elektrikli anten çeşitlerinde birbirinden farklı model ve renklerden istediğinizi bulabilirsiniz. En uygun elektrikli antenleri en iyi kalitede bulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 
Ülkemizde JAWS veya Shark olarak da bilinen "Balina Anten" çeşitlerimizde, YES marka universal balina antenler, ayrıca Balina süs antenler ile farklı model ve renk seçenekleri sitemizde sunulmaktadır.

 

 

Kingstar Oto Arka Görüş Kamerası Çeşitlerimiz

 

Kingstar marka araç arka görüş kamerası ile artık herkes zorlanmadan arabasını park edebilecek. Siz de araç arka görüş kamerasının toptan satışçısı olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buğu yapmayan, üst düzey kalitedeki oto arka görüş kamerası modellerimizi en uygun fiyata temin edebilmeniz için Yiğit Oto Aksesuar olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  

  

Kingstar Bloothootlu Araç Kiti 

 

Kingstar Bloothootlu Araç Kiti, bloothoot ile ses aktarımı yapan kit aracılığıyla AUX girişi bulunan tüm cihazlara kablosuz ses aktarımı yapmanızı sağlar. Kingstar Bloothootlu Araç Kiti sayesinde aracınızda telefonla konuşabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Toptan Kingstar bloothootlu araç kiti satmak istiyorsanız Yiğit Oto Aksesuar olarak sizlere ürünlerimiz hakkında bilgi vermekten mutluluk duyarız. Fiyat/performans kıstası olarak da ürünlerimize çok güvendiğimizi Yiğit Group olarak belirtmek isteriz.

  

 

Kingstar Oto Component

 

Araba tutkunlarının olmazsa olmazı araç içi ses sistemi için ilk tercih Kingstar Oto Component'i toptan satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38