Fiat Egea Oto Aksesuar Çeşitleri

 

Kingstar Fiat Egea Araç İçi Paspaslar

En kaliteli malzemelerden, en sağlıklı koşullarda imal edilen Kingstar Fiat Egea'e özel paspaslarımız, Fiat Egea aracınıza birebir uyum sağlar ve muadillerine nazaran koku yapmaz. En tavsiye edilen paspas türü olan Kingstar marka havuzlu paspaslar, yeni nesil kauçuk malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda yüksek düzeyde enjeksiyon üretim teknolojisine sahiptir. Bu sayede kolay kolay yıpranmaz. Mağazamızda Symbol model 4D paspasların bej ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği de mevcuttur. Kingstar marka havuzlu paspaslar aynı zamanda orijinal paspasınızı da korur. Siz de Fiat Egea aracınıza Kingstar oto paspas almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Fiat Egea Araç İçi Paspas Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Kingstar Fiat Egea Cam Rüzgarlığı

 

Kingstar marka Fiat Egea cam rüzgarlığı ürün grubumuz, Fiat Egea için üretilmiş olup, araca birebir uyum sağlamaktadır. Cam rüzgarlığının faydaları, cam açıldığında rüzgarı kesmesi, rahatsız edici uğultu ve esintiyi önlemesidir. Avantajlarından bir diğeri ise arabada sigara içenler içindir. Sigara külünü camdan attığınızda cam rüzgarlığı, külün arabanın içine geri girmemesini, her tarafın kül izi olmamasını sağlar. Amaçları haricinde de araçlara oldukça sportif bir hava katan Kingstar cam rüzgarlığı, piyasadaki ürünlere nazaran daha sağlam olup, montajı herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir. Modifiye araç tutkunuz varsa kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Mağazamızda Fiat Egea Cross, Fiat Cross 2021 dahil her model için aksesar mevcuttur.Siz de Fiat Egea aracınıza Kingstar Cam Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Fiat Egea Cam Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

 

Kingstar Fiat Egea Kaput Rüzgarlığı

 

 

Bagaj kısmının üstüne eklenen Kingstar Fiat Egea Kaput Rüzgarlığı, Fiat Egea'a özel olarak A kalite esnek malzemeden üretilmiştir. Kaput rüzgarlıkları, aracınızın kaputunun koruyucusudur. Siz de Fiat Egea aracınıza Kingstar Kaput Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Fiat Egea Kaput Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Fiat Egea Bagaj Havuzu

Kingstar marka Fiat Egea bagaj havuzlarımız, birinci sınıf kalitede bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiş olup, Fiat Egea'a özel olarak üretilmiştir ve tavsiye unsurudur. Kingstar marka bagaj havuzu, Egea model aracınıza birebir uyum sağlar ve bagaj döşemelerinizin üzerini boşluk kalmayacak şekilde örter.  Kingstar Fiat Egea Bagaj Havuzu, bagajınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, su ve asit geçirmez. Soğuktan ve sıcaktan dolayı sertleşip kırılmaz. Siz de Kingstar Fiat Egea Bagaj Havuzu almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Fiat Egea Bagaj Havuzu Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Kingstar Fiat Egea Led Xenon Çeşitlerimiz

 

Kingstar Led Xenon Diamond- X Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun araçlarda en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek verimliliktir. Bu nedenle kuvvetli aydınlatma elde edilebilir. Kingstar Led Xenon, titreşimden etkilenmez ve kullanım açısından ömrü kullanılan aracın ömrüyle aynıdır. Modifiye Egea severlerin mutlaka göz atması gereken mağazamızda, Kingstar marka led xenonların buz mavisi rengi de mevcuttur, buz beyazı da. Kingstar Led Xenon Diamond X Edition, 32W, 12000 lümen 8000 calvindir. Kingstar Led Xenon C Serisi'nin arıza oranı sıfırdır. Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun özellikleri Kingstar Diamond X Edition'dan tek farkı Ice Blue serisinin 12000Calvin olmasıdır.  Kingstar Led Xenon’ların tepki süresi diğerlerine nazaran daha seri ve hızlıdır. Bu sayede selektör yaptığınızda şimşek etkili bir efekt görürsünüz. Kingstar Led Xenon ampullerin iyi odaklanmış bir reflektör ile mercek yapısına gerek duymadan kullanılabilmesi imkanlı iken, projektör farlarda da kullanımı sık ve yaygındır. Fiat Egea aracınıza Kingstar Led Xenon almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Kingstar Fiat Egea Led Xenon Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Fiat Egea Yarasa Ayna Kapağı Çeşitlerimiz

Kingstar Yarasa Ayna Kapağı ürünlerimizin uygun olduğu araç modelleri; Volkswagen grubunda Golf5, Golf6, Jetta (2010-2018), Jetta (2005-2010), Passat CC, Passat B7, Passat B8, Polo (2009-2017), Polo MK6 veScirocco (2008-2017); Honda grubunda FC5, FB7 ve FD6; BMW grubunda E90, F10, F30, F32 ve F34; Audi3, Ford grubunda Focus 3, Fiesta; Fiat grubunda Linea, Punto ve Egea; Seat grubunda Leon ve Ibiza; Renault grubunda Clio, Megane ve Fluence; Opel grubunda Corsa ve Astra; Hyundai grubunda Accent ve I20'dir. Kingstar Yarasa Ayna Kapağı, aracınıza daha sportif ve estetik bir görüntü katar. Rengi piano blacktir. Montajı ise profesyonellik gerektirmez. Toptan Kingstar Yarasa Ayna Kapağı satışı yapmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Toptan Kingstar Fiat Egea Yarasa Ayna Kapağı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38