Hakkımızda

 

 

YİĞİT GROUP, 1981 yılında plastik imalat sanayi ve aksesuar sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, 1987 yılında oto aksesuar alanında toptan pazarlama çalışmalarına yönelmiş ve tüm Türkiye kapsamında 1000'i aşkın bayi sayısıyla günümüzde 2. kuşakla devam etmektedir. Oto aksesuarları sattığımız mağazamızda size aracınıza şık bir görüntü katmanın yanı sıra, sürüşlerinizi daha konforlu hale getireceğinin garantisini verdiğimiz ürünler bulundurmaktayız. Oto aksesuarlarımızı hizmetinize sunduğumuz mağazamızda, bulundurduğumuz kapsamlı seçenekler ile aracınızı kendi tarzınıza uygun özelleştirebilme imkanı sunuyoruz. 

Yiğit Oto Aksesuar olarak, hizmetin gücüne inanan değerli tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz sayesinde en yakın zamanda, yoğun çalışmalarımız eşliğinde ürünlerimizin kalitesini en iyi seviyeye getirdiğimize ve oto akseusar dünyasında en kaliteli hizmeti verebildiğimize inanıyoruz. Yiğit Group oto aksesuar toptancıları olarak hizmet sonrası da iletişim kurmayı kesmeyip memnuniyet için elimizden geleni yapmaktayız.

Yegane amaçlarımızdan biri olan kişinin konfor ve mutluluğunu sağlamak, bizim için en önemli kazanımdır. Vizyonumuz, araba aksesuarı alanında başarılı ve yükselmeye daima devam eden bir kurum olmayı sürdürmek olup; hedefimiz, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışma ekibimizle birlikte Kingstar Türkiye markamızın ürünlerini güvenli bir şekilde daha çok insana ulaştırabilmektir. 

 

Firmamız 1995 yılında "Yiğit Otomotiv" adını alarak kurumsallaşmış olup; aksesuar - tuning, bakım ürünleri, lastik ve jant, iç aksesuar, dış aksesuar, ses sistemleri, elektronik ürünlerini Kingstar Türkiye tescilli markası altında satışını yapmaktadır. Firmamızda güvenli, sağlıklı çalışma ortamını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Çalışma saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 08.30 - 19:00, Cumartesi 08:30 - 16:00.

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38