İç Aksesuar

Yolculuk keyfinizi araç içi aksesuarlar ile arttırarak çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Telefon tutuculardan su ısıtıcılarına, kompresörlerden direksiyon kılıflarına, boyun yastıklarından bagaj havuzlarına, paspaslardan bakım ürünlerine; aradığınız veya bulduğunuza sevindiğiniz Kingstar Türkiye araç içi aksesuar ürünleri ile, yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu hale getirmeyi amaçladık.

 

Sahler Araca Özel 4.5D Paspas Çeşitlerimiz

Kaliteli, koku yapmayan, çevre dostu malzemeden üretilen Sahlar Araca Özel Paspas Çeşitleri, TPE yeni nesil termo kauçuktan imal edilmiştir. -50 dereceden +80 dereceye kadar ısı değişimlerinden etkilenmez, genişlemei çatlamai kıvrılma yapmaz. Sahler Paspas Çeşitleri, orijinal paspas değerindedir. Kenar bariyerleri paspas altına taşmaları önler. Tasarımı sayesinde kaymaz ve kaza riskini önler. Dünyada ilk ve tek kaydırmaz şaft üstü sistemine sahip olan Sahler Araca Özel Paspas Çeşitleri'nin bej ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği vardır. Bağlantısı sayesinde arka paspaslara monte edilebilir ve istediğiniz zaman sökülebilir. Sahler marka 4.5D paspaslar, kalitesine göre fiyatı en uygun paspaslardır. Klips yeri olan araçlara özel klips yeri mevcut olup, klips yeri olmayan araçlar için portatif klips sistemi hediye olarak gönderilmektedir.

 

Araca Özel Kingstar Bagaj Havuzu Çeşitlerimiz

Birinci sınıf kalitede bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiştir. Araca özel Kingstar marka bagaj havuzlarımız, arabanıza birebir uyum sağlar. Bagajınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, su ve asit geçirmez. Soğuktan ve sıcaktan dolayı sertleşip kırılma yapmaz, zamanla şeklini kaybetmez. Kingstar Araca Özel Bagaj Havuzu çeşitlerimiz kokusuzdur, kaymaz yüzeyi ise bagajınıza koyduğunuz eşyaların kayıp dağılmasını engeller. Kingstar marka bagaj havuzlarımız, aracınızın marka ve modeline özel üretildiği için bagaj döşemelerinizin üzerini boşluk kalmayacak şekilde örter. Toptan Kingstar Araca Özel Bagaj Havuzu satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

 

 

Kingstar Direksiyon Kılıfı Çeşitlerimiz

Alcantara Kingstar Direksiyon Kılıfı

Alcantra, tamamen sentetik olan, yüksek üretim teknolojisiyle imal edilen bir döşeme çeşitidir. Aracınıza sportif bir görüntü katar ve kaydırmaz özelliği mevcuttur. Malzemesi sentetik olmasına rağmen koltuk döşemeniz deri, süet veya nappa da olsa uyum sağlar. Kingstar Alcantra Direksiyon Kılıfı sıcak havalarda elinizi daha az terletir. Yiğit Group Otomotiv olarak elimizde Kingstar Alcantra Direksiyon Kılıfı ürünlerimizin gri, kırmızı, sarı, siyah ve mavi renk seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

Kingstar Pedsiz Direksiyon Kılıfı

Yiğit Group Otomotiv olarak mağazamızda sizlere birçok direksiyon kılıfı çeşitleri sunmaktayız. Kendi markamız olan Kingstar'ın pedsiz direksiyon kılıfı çeşitlerini çeşitli renk ve boylarına göre istediğinizi seçip, daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz dikişli Kingstar Pedsiz Direksiyon Kılıfı ürünlerimizin boyut çeşitleri ve rengi: 95cm, 100cm ve 105 cm gri, kırmızı, sarı, siyah ve mavi

Bej rengi dikişli Kingstar Pedsiz Direksiyon Kılıfı ürünlerimizin boyut çeşitleri ve rengi : 105 cm, 115 cm, 95cm beyaz dikişli siyah

 

 

Kingstar Dikişli Düz / Noktalı / İşlemeli Direksiyon Kılıfı Çeşitlerimiz

Kingstar Dikişli Düz / Noktalı / İşlemeli Direksiyon Kılıfı ürünlerimizin siyah, kırmızı, mavi, gri, bej seçenekleri mevcuttur fakat fason olarak imalatını yaptırdığımız için dikişlerin ne renk olmasını diliyorsanız bizimle iletişime geçip bunu belirtebilir, o renk Kingstar Direksiyon Kılıfı'nı bizden temin edebilirsiniz. Dikmeli direksiyon kılıfı siparişlerinde dikim için gereken aparatlar kutunun içinde gelir. Kingstar markası olarak dilediğiniz dikiş rengi ile esnek direksiyon kılıflarını da hizmetinize sunmaktayız. Toptan Kingstar Dikişli Düz / Noktalı / İşlemeli Direksiyon Kılıfı Çeşitleri satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Satış sonrası desteğimiz de mevcuttur.

 

 

Kingstar Geçme Direksiyon Kılıfı Çeşitlerimiz

Kingstar marka geçmeli direksiyon kılıflarımız elinizi sıcak havalarda terletmez, direksiyonun elinizden kaymamasını sağlar. Aracınıza sportif bir görünüm vermenin yanı sıra, uzun süreli kullanımda deforme olmaz ve koku yapmaz. Kırmızı - siyah, mavi-siyah, siyah-bej, siyah, kırmızı, mavi ve bej renk seçenekleri ile Kingstar Geçme Direksiyon Kılıfı Çeşitlerimiz için daha fazla bilgi almak veya toptan satış yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Molberg Spor Direksiyon Simidi Çeşitlerimiz

Molberg marka spor direksiyon simitleri universal olup, tüm araç marka ve modellerine uygundur. Silver, sarı ve mavi renk seçeneklerinin bulunduğu bu spor direksiyon simitleri, kavrama noktaları sayesinde daha iyi bir sürüş deneyimi sağlar ve aracınıza sportif bir görünüm katar. Yüzeyi vinil kaplıdır. Optimum koşullar gözetilerek kaliteli bileşenlerden imal edilmiştir. Toptan Molberg Spor Direksiyon Simidi satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

 

 

Ortopedik Araç İçi Bel Yastığı

Oto bel yastığı sayesinde uzun süre araba kullandığınız zaman beliniz ağrımaz, rahat bir sürüş deneyimi elde edersiniz. Beden sağlığımız için oldukça önem taşıyan oto bel yastığımız ortopediktir. Bej, gri ve siyah renkleri mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için veya toptan satış yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

 

Kingstar Torpido Üstü Kaydırmaz Ped

Konulduğu yüzeyde iz yapmayan metaryelle imal edilmesiyle rakiplerinden ayrılan Kingstar Torpido Üstü Kaydırmaz Ped, 95 derece eğime kadar üzerine koyacağınız her metaryeli sabit bir şekilde tutar. Model ve renk seçenekleri, fiyat bilgisi vb. sorularınız ve toptan Kingstar Torpido Üstü Kaydırmaz Ped satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

 

Kingstar Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

 

Kingstar 360 Derece Dönebilen Süper Manyetik Telefon Tutacağı

Kingstar marka bu ürünümüzün paketinde yapıştırma aparatı ve manyetik panel bulunmaktadır. Tüm telefonları sabit bir şekilde tutar. Böylece ani fren yaptığınızda bile telefonunuz düşmez. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar 360 Derece Dönebilen Süper Manyetik Telefon Tutacağı satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

 

Kingstar Vantuzlu ve Ayarlanabilir Telefon Tutacağı 

Kingstar marka bu ürünümüze telefonunuz güçlü vantuzu ile sabitlendiğinde yerinden hareket etmez. Ürünü konsola veya cama sabitleyebilir, telefonunuz ürüne sabitken yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Telefonunuz sabitlendiğinde ani fren yapılsa dahi düşmez. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Vantuzlu ve Ayarlanabilir Telefon Tutacağı satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kingstar Uzun Boyunlu ve Ayarlanabilir Telefon Tutacağı

Kingstar marka bu ürünümüzü aracınıza sabitleyerek rahatça kullanabilirsiniz. Telefonunuzu düşürmez ve ayarlanılabilirliği sayesinde görüş açınıza göre konumlandırmanıza yardımcı olur. Başlığı aşağı-yukarı, sağa-sola genişleyebildiği için tüm telefonlara uyum sağlar. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Uzun Boyunlu ve Ayarlanabilir Telefon Tutacağı satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Kingstar Mıknatıslı Kalorifer Askılı Telefon Tutacağı

Boyutu diğer teleofn tutuculara göre daha küçük olmasına rağmen şık ve etkili bir üründür. Bu ürünümüzün iki farklı modeli mevcuttur. Ürün paketi içinden telefonunuzun aparatı tutması için yuvarlak manyetik bir aparat çıkıyor. Bunu kullanarak telefonu aparatınıza sabitleyebilirsiniz. Ürün telefonunuza zarar vermez ve kalorifere sabitlenerek kullanım kolaylığı sağlar. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Mıknatıslı Kalorifer Askılı Telefon Tutacağı satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Vantuzlu ve Mıknatıslı Telefon Tutacağı

Kingstar marka bu ürünümüzü dilediğiniz yere vantuzu sayesinde sabitleyebilirsiniz. Mıknatısı oldukça kuvvetlidir ve bu özelliğiyle muadillerinden ayrılır. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Vantuzlu ve Mıknatıslı Telefon Tutacağı satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Araç İçi Torpido Ledi ( Şerit Led, Neon İp)

Aracına renk katmak isteyenler için oldukça ideal olan bu ürünümüzün beyaz, ice blue (buz mavisi), kırmızı, mavi ve turuncu renk seçenekleri mevcut olup, ürün 2 metre boyutundadır. Kingstar Araç İçi Torpido Ledi, fitilli neon ipten oluşmaktadır. Ürünümüz esnek ve fitilli olduğu için montaj esnasında sorun yaşatmaz ve uzun süre kullanım kolaylığı sağlar. Universal olduğu için her araçta kullanılabilir. Fiyat/performans olarak sizleri şaşırtacak olan bu ürünümüz %100 müşteri memnuniyeti sağlar.

 

 

Kingstar Kolçak / Kol Dayama Çeşitlerimiz

Kolçak / Kol Dayama, kişinin ihtiyacına bağlı olarak daha çok araç alındıktan sonra alınıp aracın içerisine yedek bir parça gibi istediği ya da ihtiyaç olduğunda zaman takılıp çıkabilen oto aksesuarlarıdır. Yumuşak deriden oluşmuş kişiye daha fazla rahat veren ve kişinin zevk ve ihtiyacına uygun birçok kolçak çeşidimiz. bulunmaktadır. Kingstar Kolçak'lar, kol dayamanın yanı sıra çeşitli amaçlarla da kullanılabilir. Sürücü ya da yolcunun suyunu, kahvesini, çayını koyabileceği özel bardaklı bölümlerden oluşmakla beraber, özel eşyalarınızı koyabileceğiniz ışıklı bölmesi de mevcuttur. Siyah, gri, bej renk seçenekleri vardır. Kingstar Kolçak üretiminde ana prensip yolcu ya da sürücünün rahat yolculuk etmesidir. Daha fazla bilgi almak için ve toptan Kingstar Kolçak / Kol Dayama Çeşitleri satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Vites Körüğü Çeşitleri

Bej, gri, siyah, kırmızı dikişli siyah, siyah dikişli siyah, renk seçenekleri bulunan Kingstar marka vites körüklerimiz aracınıza şık bir görünüm sağlar. Uygulaması gayet kolaydır, profesyonellik gerektirmez. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Vites Körüğü Çeşitleri satışı yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Kingstar Araç İçi Kokusuz Küllük

Sigara dumanı ve külünün çevreye rahatsızlık vermemesi için tasarlanmış bir ürün olan Kingstar Araç İçi Küllük'ün renk seçenekleri mevcuttur. Daha fazla bilgi almak ve toptan Kingstar Araç İçi Kokusuz Küllük satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kingstar Vites Topuzu Kılıfı Çeşitlerimiz

Kingstar marka vites topuzu kılıflarımızın malzemesi silikondur. Kesinlikle koku yapmayan bileşenlerden imal edilmiştir. Arabanızın orijinal vites topuzunun yıpranmasını önlemekle beraber spor bir görüntü katar. Çok kolay bir şekilde uygulanır, kesinlikle profesyonellik gerektirmez. Siyah ve gri olmak üzere iki rengi, oval ve yuvarlak olmak üzere de iki modeli vardır.  Otomotik vitesli arabalar için de Kingstar marka vites topuzu kılıfımız mevcuttur. Daha fazla bilgi almak ve toptan satış yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kingstar Araç İçi Akıllı Kese

Gri, kırmızı, siyah, mavi ve yeşim renkleri mevcut olan Kingstar için üretine Typer marka oto akıllı kese, oldukça kullanışlılık seviyesi düşünüldüğünde her araçta olması gereken bir üründür. Kalorifere asılması için aparatı da bulunan bu keseler aracınıza sportif bir görünüm sağlar. Daha fazla bilgi almak ve toptan satışını yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kingstar Oto Vantilatör Çeşitlerimiz

Kingstar için üretine araç içi vantilatörler, özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir. Yolculara ve sürücülere yolculuk esnasında serinlik ve ferahlık sunar. Aracınızın içindeki havayı dağıtarak sizi rahatlatır sıcak ve nemli havalarda kesinlikle bunalmayı önleyen bir üründür. 12V ve 24V olarak iki seçenek mevcuttur. Bunun dışında döner başlıklı ve sabit başlıklı olmak üzere iki seçeneğimiz daha var. Hem küçük, şirin bir görüntüsü var, hem de işlevi çok. Yiğit Oto Aksesuar olarak size bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38