İhracat

YİĞİT GROUP, 1981 yılında plastik imalat sanayi ve aksesuar sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, 1987 yılında oto aksesuar alanında toptan pazarlama çalışmalarına yönelmiş ve tüm Türkiye kapsamında 1000'i aşkın bayi sayısıyla günümüzde 2. kuşakla devam etmektedir. Oto aksesuarları sattığımız mağazamızda size aracınıza şık bir görüntü katmanın yanı sıra, sürüşlerinizi daha konforlu hale getireceğinin garantisini verdiğimiz ürünler bulundurmaktayız.

Firmamız 1995 yılında "Yiğit Otomotiv" adını alarak kurumsallaşmış olup; aksesuar - tuning, bakım ürünleri, lastik ve jant, iç aksesuar, dış aksesuar, ses sistemleri, elektronik ürünlerini Kingstar Türkiye tescilli markası altında satışını yapmaktadır.

Güvenilir hizmet, kaliteli ürün ve doğru fiyat politikası ile çok kısa zamanda Balkan, Rus ve Arap ülkeleri başta olmak üzere, birçok ülkeye ihracat istekleri üzerine satışa açarak  , yaptığı toptan ihracat ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Yiğit Group olarak hizmetlerimizde müşteri değerlendirmeleri ön planda olup, memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. Kingstar markamızı tercih eden ülkelerdeki tüm satış noktaları ile aynı amacı ve vizyonu takip ederek, global markalaşma konusunda tüm hassasiyetimiz ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

İhracat ile büyümesine hız katan Kingstar markamızı tercih eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Sizler de ülkenizde Kingstar markasının temsilcisi olmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurup, başvuruda bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38