İhracat

YİĞİT GROUP OTOMOTİV, toptan pazarlama alanında çalışmalar yapmakta olup, Türkiye kapsamında 1000'i aşkın bayi sayısıyla günümüzde icraatine devam etmektedir. Araba aksesuarlarını hizmetinize sunduğumuz mağazamızda size aracınıza şık bir görüntü katmanın yanı sıra, sürüşlerinizi daha konforlu hale getireceğinin garantisini verdiğimiz ürünler bulundurmaktayız.

Mağazamızda aksesuar - tuning, bakım ürünleri, lastik ve jant, iç aksesuar, dış aksesuar, ses sistemleri, elektronik ürünler Kingstar Türkiye tescilli markamız altında yer almaktadır.

Güvenilir hizmet, kaliteli ürün ve doğru fiyat politikası ile çok kısa zamanda Balkan, Rus ve Arap ülkeleri başta olmak üzere, birçok ülkeye ihracat istekleri üzerine satışa açarak  , yaptığı toptan ihracat ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Yiğit Group olarak hizmetlerimizde müşteri değerlendirmeleri ön planda olup, memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. Kingstar markamızı tercih eden ülkelerdeki tüm satış noktaları ile aynı amacı ve vizyonu takip ederek, global markalaşma konusunda tüm hassasiyetimiz ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

İhracat ile büyümesine hız katan Kingstar markamızı tercih eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Sizler de ülkenizde Kingstar markasının temsilcisi olmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurup, başvuruda bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38