Kingstar Torpido Ledi ile Aracınızın İçi Işıl Işıl Olsun!

Yiğit Oto Aksesuar olarak her zaman için en popüler, en yeni, en güncel olanı hizmetinize sunmak önceliğimizdir. Aracınıza daha modern bir görünüm katıp dikkat çekecek, aynı zamanda da arabanızı birinci sınıf gösterecek bir ürün olan Kİngstar Türkiye İp Neon Torpido Ledi, arabanızın içindeki kapı döşemelerine, gösterge çerçevesine, torpido panel birleşim aralıklarına ve trim bölgelerine yerleştirilerek ışık sağlayan bir üründür. Uzunluğu 2 metre olup, fitilli neon ip olmasıyla birlikte kırmızı, mavi, beyaz, turuncu ve ice blue (buz mavisi) olmak üzere renk seçenekleri de mevcuttur. Esnek bir yapıya sahip olduğu için herhangi bir montaj sorunu yaşatmaz. Arabalara aksesuar alınırken önemsenen şeylerden biri konfor, diğeri ise pratikliktir. Bunlardan sonra gelen kıstas ise estetik bir görüntüdür. torpido ledini aracınıza uyguladığınız zaman arabanın tüm havası değişir ve daha sportif bir hal alır. Hem uygulaması kolay, hem de fiyatı muadillerine göre daha uygun olduğu halde maksimum kalitede imal edilen bu ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kingstar Türkiye Torpido Ledi universal bir ürün olduğu için her araca uyum sağlar. Ürünümüz, diğer Kingstar Türkiye ürünlerinde olduğu gibi kaliteli bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiştir. 

 

Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Kingstar Türkiye Torpido Ledi ve diğer Kingstar Türkiye ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

 

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38