Kingstar Türkiye Araç İçi Vantuzlu Pitbull ile Aracınıza Tarz Katın!

Aksasuarlar ile arabanızın işlevselliğini, konforunu arttırmak bir yana, göze hitap etmesini de sağlamak çok kolay. Özellikle de trafiğin yoğun olduğu illerde yaşıyorsanız ve bu yüzden arabanızda çok vakit geçiriyorsanız, bulunduğunuz alanı güzelleştirmek, daha estetik bir hale getirmek ve değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bunu da pitbull biblosu ile sağlayabilirsiniz! Piyasadaki en güncel torpido süsü olan pitbull biblosu reçineden imal edilmiştir ve siyah, beyaz, kahverengi olmak üzere üç adet renk seçeneği mevcuttur. Aracınıza sabitleyebileceğiniz, görselde de olduğu gibi altın rengi bir tasması mevcuttur. Bu tasmanın vantuzuyla pitbullu aracınızın camına sabitleyebilirsiniz. Araç içi vantuzlu pitbullun ölçüleri ise 14.5cm x 7cm x 6.5cm'dir. Ürünümüz kaliteli bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiş ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Uzun ömürlü bir üründür. Dilerseniz ev,ofis gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Muadillerine göre daha uygun fiyatlıdır. 

 

 Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Kingstar Türkiye Araç İçi Vantuzlu Pitbull Torpido Süsü ve diğer Kingstar Türkiye ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38