Lastik ve Jant

Jantlar, otomobillerin tarzını gösteren en önemli unsurlardan biridir. Dış etkenlerden en çok etkilenen parçalar belki de jantlardır. Bakım yapmadığınız takdirde kararır, leke tutar. Kingstar Türkiye bakım ürünleri ile bakım uyguladığınızda ise daima parlak bir görünüme sahip olur. Lastik yazı çeşitleri ile aracınızı özelleştirip, kendi tarzınızı aracınıza yansıtabilirsiniz. Fiyat olarak piyasadaki diğer ürünlere kıyasla çok daha uygun olup, en üst düzey kalitede olan Kingstar Lastik ve Jant ürünlerimizi temin etmek istiyorsanız sadece satış öncesi değil, satış sonrası hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak hizmetinize sunduğumuz Kingstar Lastik ve Jant ürünlerimizden bazıları hakkında bilgi almak için aşağıya göz atınız.

 

 

Kingstar Lastik Temizleyici/Parlatıcı Sprey

Kingstar Oto Lastik Temizleme/Parlatma Spreyi 500 mL olup, asit içermez. Arabanızın jantlarında biriken balata tozunu, kiri ve pası çözmekle kalmaz; parlaklık sağlar. Toptan Kingstar Lastik Parlatıcı Sprey satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. 

 

 

Kingstar Lastik Tamir Spreyi

Kingstar Lastik Tamir Spreyi, tüm arabalar, ticari araçlar ve motosikler için kullanıma uygundur. Zamansız lastik patlama gibi durumlarda hemen kullanıp lastiğinizi hem tamir edebilir, hem de şişirebilirsiniz. Toptan Kingstar Lastik Tamir Spreyi satışı yapmak isterseniz Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnun oluruz. 

 

 

Lastik Yazı Kalemi 

Lastik yazı kalemi ürünümüz, lastiklerinizdeki belirgin olmayan yazıları dikkat çekici hale getirir. Böylece aracınızda daha sportif bir görüntü elde etmiş olursunuz. Rötüş kalemi, dört lastiğe birden yeter ve doğru kullanıldığı müddetçe yaklaşık bir sene kalır. Toptan Lastik Yazı Kalemi satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kingstar Göstergeli Lastik Hava Ölçer 

Kingstar Göstergeli Lastik Hava Ölçer veya bir diğer adıyla Dijital Lastik Basınç Ölçer, küçük olduğu için taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Doğru ve hızlı bir ölçüm yapmanıza yardımcı olur ve kauçuk bir sapa sahiptir. Gece kullanımına da uygundur. Toptan Kingstar Göstergeli Lastik Hava Ölçer/Dijital Lastik Basınç Ölçer satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kingstar Kaliper Kapağı Çeşitlerimiz

Kingstar Kaliper Kapağı, fren kaliperini gizlemek için tasarlanmış ve üretilmiş bir oto aksesuardır. Kingstar Kaliper Kapağı ile kaliperin görünümünü masraflı bir fren revizasyonuna gerek kalmadan değiştirmek mümkündür. Çeşitli renklerimiz Yiğit Oto Aksesuar adlı mağazamızda mevcuttur. Toptan satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Metal Gövdeli Hava Kompresörü

Metral gövdeli hava kompresörü, dışarda serbestçe dolaşan hava enerjisini emiş yolu ile kendi bünyesine çekip sıkıştırarak basınçlı hava enerjisi üreten mekanik bir oto yedek parçadır. Ürettiği sıkıştırılmış basınçlı hava ile arabada bulunan bütün havalı sistem yedek parça aksamlarının hava enerjisi ihtiyacını karşılamaktadır. Toptan metal gövdlei hava kompresörü satışı yapmak istiyorsanız Yiğit Oto Aksesuar olarak size yardımcı olmaktan memnun oluruz. 

 

 

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38