Nostalji Severlerin İlk Tercihi Çat Çat, Da Dat, Çın Çın, Marin ve Krom Supertone

Twintone Elektrikli Manyetik Çat Çat Korna

 

Twintone Elektronik Manyetik Çatçat korna, 12V/ DC'lik güce sahip olup, 160 dB ses seviyesine sahiptir. Kaliteli malzemelerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiştir. Üstün ses çıkış gücüne sahiptir ve bu yönüyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Uzun ömürlü kullanımı mevcuttur. Bulunacağı araç koşullarına uygundur. Kutunun içindeki röle ve platin sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Rengi kırmızı olup, montajı kolaydır. Aracınıza nostaljik bir hava katıp farklı bir tarz elde etmek istiyorsanız veya aracınızda hoş bir değişiklik elde etmek istiyorsanız Elektromanyetik TwinTone Çat Çat Korna tam size göre. 

Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Elektromanyetik TwinTone Çat Çat Korna ve  Kingstar Türkiye araba aksesuarı ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 


Kingstar Türkiye Tek Fişli Universal Da Dat Korna

 

Ürünümüz orijinal Kingstar marka olup, universaldir. Yüksek frekans ve güç özelliğine sahip olan da dat kornamızın kalın tonu 410 Hz, ince tonu 510 Hz, ses seviyesi 114 dB +- 5dB'dir. Kaliteli malzemelerden optimum koşullar gözetilerek imal edilen Kingstar Türkiye Tek Fişli Universal Da Dat Korna, muadillerine göre daha yüksek kaliteli olduğu halde daha uygun fiyatlıdır. Bu özelliğiyle rakiplerinden ayrılır. Kutu içeriği iki adet salyangoz korna ve montaj aparatlarıdır. Monyajı profesyonellik gerektirmemekle birlikte aracınıza oldukça hoş bir değişiklik katacaktır. Yiğit Oto Aksesuar olarak satışa sunduğumuz dört çeşit kornadan biri olan Kingstar Türkiye Tek Fişli Universal Da Dat Korna %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 

Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Kingstar Türkiye Tek Fişli Universal Da Dat Korna ve  Kingstar Türkiye araba aksesuarı ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

 

Carub Universal Çın Çın Korna

 

Yiğit Oto Aksesuar olarak hizmetinize sunduğumuz Carub Universal Çın Çın Korna ile dikkatleri aracınıza çekebilirsiniz. Ürün her araca uygun olup, 12V ve 24V uyumludur. Montaj bileşenleri kutu içerisindedir. 12V veya 24V çıkışa sahip olan her araca uyum sağlar.  Sipariş verdiğiniz korna çeşitlerimiz ve diğer Kingstar Türkiye araba aksesuarları, tarafımızca kontrol edildikten sonra özveriyle paketlenip kargoya bizzat teslimi sağlanmaktadır. 

Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Carub Universal Çın Çın Korna ve  Kingstar Türkiye araba aksesuarı ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

Kingstar Superstone Hella Tipi Krom Korna 

 

Ürünümüz universal olup, her araca uyum sağlar. Yüksek frekans ve güç özelliğine sahiptir. Yüksek ton  430Hz, düşük ton 320Hz, çap 13cm ve volt 12'dir. Kaliteli malzemelerden optimum koşullar gözetilerek imal edilen Kingstar Superstone Hella Tipi Krom Korna, %100 müşteri memnuniyeti sağlamakla beraber yüksek kalitesiyle birlikte uygun fiyatlı olmasıyla rakiplerinden ayrılmaktadır. Muadillerine göre çok daha kaliteli malzemelerden üretilen ürünümüzün kutusunun içeriği iki adet Hella tipi krom kornadan oluşmaktadır. Tüm korna çeşitlerimiz bulunacağı ortam koşullarına dayanaklıdır. Montajı kolaydır ve profesyonellik gerektirmemektedir. 

 

Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip Kingstar Türkiye hakkında daha fazla bilgi alabilir ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Kingstar Türkiye Superstone Hella Tipi Krom Korna ve Kingstar Türkiye araba aksesuarı ürünleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38