Oto Bakım & Temizlik Ürünleri

 Çizikleri Gidermek Gözünüzde Büyümesin! Kingstar Türkiye Pasta Cila

 

Otomobilinizde meydana gelen küçük çizikleri onarmak için pasta cila pratik bir işlemdir. Pasta, zımpara gibi kullanılır ve boyanın üst katmanının seyreltilmesi, ardından da çiziklerin kapanması için uygulanır. Cila ise hem parlatıcı hem de koruyucu görevi görmektedir. Aracın boyasının üzerinde şeffaf katman oluşturur. Böylece aracın boyası daha canlı görünmekle kalmayıp, boyayı da korumuş olur. Tüm yüzeye Kingstar Türkiye pasta süngeri yardımıyla uygulama yaptıktan sonra kuru bir bezle aracınızı silip cilalama işlemine geçebilirsiniz. Aracınıza Kingstar Türkiye için üretilen pasta cila ürününün uygulamasını yapmak işte bu kadar pratik. 

 

 

Aracınızda Daha Temiz Bir Hava Solumak İçin Kingstar Türkiye Oto Klima Temizleme Spreyi

 

Bunaltıcı havaların kurtarıcısı olan klimalar, aynı zamanda nahoş kokular için mükemmel bir üreme ortamı sağlar. Kingstar Türkiye klima temizleme spreyi, otomobilinizin klima sistemini hızla temizleyerek, yayılan kötü kokuların kaynağını yok eder. Kingstar Türkiye klima temizleme spreyi, hem hijyen hem de dezenfeksiyon sağlar. Kötü kokuları kaynağında yok etmesinin yanı sıra, kullanıma bağlı olarak zamanla klimada meydana gelen pislikleri, mantarları ve bakterileri temizler, aynı zamanda ısıtma ve soğutma sistemlerinin daha etkili kullanılmasına yardımcı olur.

 

 

Aracınızın Koltukları Pırıl Pırıl Olsun: Kingstar Türkiye Otomobil Döşeme Temizleme Spreyi

 

Kingstar Türkiye otomobil döşeme temizleme spreyi ile koltuklarınızın döşemesini temizlemek artık kabus değil. Araçların koltukları zaman içinde bazı etkenlerden ve kullanımdan dolayı kirlenmekle kalmaz, döşemelerde bakteri ve mantar oluşumuna sebep olur. Bu yüzden otomobilinizin oto döşeme temizliğini aksatmamalısınız. Kingstar Türkiye otomobil döşeme temizleme spreyi ile bu işlemi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

 

 

Aracınızın Deri Koltukları Kingstar Türkiye Otomobil Deri Temizleme Spreyi Bakımlı ve Şık Görünsün

 

Özellikle aracının koltukları deri olan sürücülerin bakım ve temizlik konusunda daha dikkatli olmaları gerekir. Çünkü deri koltuklar uzun zaman ısıya ve ultraviyole ışınlara maruz kaldığında kullanıma da bağlı olarak solmaya ve çatlamaya başlar. Siz de arabanızın ilk gün ki kadar cazibeli görünümünü korumasını istiyorsanız Kingstar Türkiye deri temizleme spreyi ile aracınızın deri koltuklarını pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

 

 

 

Kingstar Türkiye Tampon Temizleyici ile Aracınızın Tamponu Daima Bakımlı Kalır

 

Kingstar Türkiye tampon temizleyici, kostik ve solvent içermeyen özel formülasyonludur. Kullanımı pratiktir, zaman almaz.Tabanca çıkış vanasını açıp sprey püskürtme moduna alınız. Aracınızın jant yüzeyine yaklaşık 15 cm uzaktan ürünü püskürtünüz. Minimum 10-15 saniye  bekledikten sonra tazyikli su püskürtün sonra kuru bir bez ile kurulayınız. Tazyikli su imkanınız yok ise bir bez veya sünger ile temizleyiniz. Sonra nemli bir bez ile durulayınız. Kullanımı işte bu kadar basittir. 

 

 

Kingstar Türkiye Torpido Temizleyicisi ile Aracınızın İçi Bakımlı Bir Görünüm Kazansın

Otomobillerin torpidoları en göz önünde olan bölge olduğu için temiz ve bakımlı görünmesi hem görsellik hem de sağlık açısından büyük önem arz eder. Bunun yanı sıra, bu bölge direkt güneş ışığına maruz kaldığından, kaliteli bir torpido temizleyici ile bakımı yapılmalıdır. Kingstar Türkiye torpido temizleyici ile aracınızın torpidosunda deformeler ve solmalar gözlenmez.
 
 
 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38