Renault Capture Oto Aksesuar Çeşitleri

 

Kingstar Renault Capture Araç İçi Paspaslar

En kaliteli malzemelerden, en sağlıklı koşullarda imal edilen Kingstar Renault Capture'e özel paspaslarımız, Renault Capture aracınıza birebir uyum sağlar ve muadillerine nazaran koku yapmaz. En tavsiye edilen paspas türü olan Kingstar marka havuzlu paspaslar, yeni nesil kauçuk malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda yüksek düzeyde enjeksiyon üretim teknolojisine sahiptir. Bu sayede kolay kolay yıpranmaz. Mağazamızda Capture model 4D paspasların bej ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği de mevcuttur. Kingstar marka havuzlu paspaslar aynı zamanda orijinal paspasınızı da korur. Siz de Renault Capture aracınıza Kingstar oto paspas almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Renault Capture Araç İçi Paspas Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Capture Cam Rüzgarlığı

Kingstar marka Renault Capture cam rüzgarlığı ürün grubumuz, Renault Capture için üretilmiş olup, araca birebir uyum sağlamaktadır. Cam rüzgarlığının faydaları, cam açıldığında rüzgarı kesmesi, rahatsız edici uğultu ve esintiyi önlemesidir. Avantajlarından bir diğeri ise arabada sigara içenler içindir. Sigara külünü camdan attığınızda cam rüzgarlığı, külün arabanın içine geri girmemesini, her tarafın kül izi olmamasını sağlar. Amaçları haricinde de araçlara oldukça sportif bir hava katan Kingstar cam rüzgarlığı, piyasadaki ürünlere nazaran daha sağlam olup, montajı herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir. Siz de Renault Capture aracınıza Kingstar Cam Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Capture Cam Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Capture Kaput Rüzgarlığı

Bagaj kısmının üstüne eklenen Kingstar Renault Capture Kaput Rüzgarlığı, Renault Capture'a özel olarak A kalite esnek malzemeden üretilmiştir. Kaput rüzgarlıkları, aracınızın kaputunun koruyucusudur. Siz de Renault Capture aracınıza Kingstar Kaput Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Capture Kaput Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Capture Bagaj Havuzu

Kingstar marka Renault Capture bagaj havuzlarımız, birinci sınıf kalitede bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiş olup, Renault Capture'a özel olarak üretilmiştir ve tavsiye unsurudur. Mağazamızda Renault Capture 2017, 2013, 2020, Capture touch, 2016 dahil her modele uygun bagaj havuzu mevcut olup, fiyat olarak piyasaya göre gayet uygundur. Kingstar marka bagaj havuzu, Capture model aracınıza birebir uyum sağlar ve bagaj döşemelerinizin üzerini boşluk kalmayacak şekilde örter.  Kingstar Renault Capture Bagaj Havuzu, bagajınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, su ve asit geçirmez. Soğuktan ve sıcaktan dolayı sertleşip kırılmaz. Siz de Kingstar Renault Capture Bagaj Havuzu almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Capture Bagaj Havuzu Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Kingstar Renault Capture Led Xenon Çeşitlerimiz

Kingstar Led Xenon Diamond- X Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun araçlarda en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek verimliliktir. Bu nedenle kuvvetli aydınlatma elde edilebilir. Kingstar Led Xenon, titreşimden etkilenmez ve kullanım açısından ömrü kullanılan aracın ömrüyle aynıdır. Buz mavisi rengi de mevcuttur, buz beyazı da. Kingstar Led Xenon Diamond X Edition, 32W, 12000 lümen 8000 calvindir. Kingstar Led Xenon C Serisi'nin arıza oranı sıfırdır. Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun özellikleri Kingstar Diamond X Edition'dan tek farkı Ice Blue serisinin 12000Calvin olmasıdır.  Kingstar Led Xenon’ların tepki süresi diğerlerine nazaran daha seri ve hızlıdır. Bu sayede selektör yaptığınızda şimşek etkili bir efekt görürsünüz. Kingstar Led Xenon ampullerin iyi odaklanmış bir reflektör ile mercek yapısına gerek duymadan kullanılabilmesi imkanlı iken, projektör farlarda da kullanımı sık ve yaygındır. Renault Capture aracınıza Kingstar Led Xenon almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Kingstar Renault Capture Led Xenon Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38