Renault Fluence Oto Aksesuar Çeşitleri

Kingstar Renault Fluence Araç İçi Paspaslar

En kaliteli malzemelerden, en sağlıklı koşullarda imal edilen Kingstar Renault Fluence'e özel paspaslarımız, Renault Fluence aracınıza birebir uyum sağlar ve muadillerine nazaran koku yapmaz. En tavsiye edilen paspas türü olan Kingstar marka havuzlu paspaslar, yeni nesil kauçuk malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda yüksek düzeyde enjeksiyon üretim teknolojisine sahiptir. Bu sayede kolay kolay yıpranmaz. Mağazamızda Fluence model 4D paspasların bej ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği de mevcuttur. Siz de Renault Fluence aracınıza Kingstar oto paspas almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Renault Fluence Araç İçi Paspas Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Fluence Cam Rüzgarlığı

Kingstar marka Renault Fluence cam rüzgarlığı ürün grubumuz, Renault Fluence için üretilmiş olup, araca birebir uyum sağlamaktadır. Cam rüzgarlığının faydaları, cam açıldığında rüzgarı kesmesi, rahatsız edici uğultu ve esintiyi önlemesidir. Amaçları haricinde de araçlara oldukça sportif bir hava katan Kingstar cam rüzgarlığı, piyasadaki ürünlere nazaran daha sağlam olup, montajı herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir. Siz de Renault Fluence aracınıza Kingstar Cam Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Fluence Cam Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Fluence Kaput Rüzgarlığı

Bagaj kısmının üstüne eklenen Kingstar Renault Fluence Kaput Rüzgarlığı, Renault Fluence'a özel olarak A kalite esnek malzemeden üretilmiştir. Aracınızın ön yüzeylerini ve boyalarını yoldan sıçrayacak taş vuruklarından, sinek, böcek asitlerinden korur. Kingstar Kaput Rüzgarlığı  çatlamaz, solmaz ve soyulmaz. Söküldüğünde arabanın kendi boyasına zarar vermez. Kaput rüzgarlıkları, aracınızın kaputunun koruyucusudur. Siz de Renault Fluence aracınıza Kingstar Kaput Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Fluence Kaput Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Fluence Bagaj Havuzu

Kingstar marka Renault Fluence bagaj havuzlarımız, birinci sınıf kalitede bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiş olup, Renault Fluence'a özel olarak üretilmiştir ve tavsiye unsurudur. Mağazamızda Renault Fluence 2015, 2016 dahil her modele uygun bagaj havuzu mevcut olup, fiyat olarak piyasaya göre gayet uygundur. Kingstar marka bagaj havuzu, Fluence model aracınıza birebir uyum sağlar ve bagaj döşemelerinizin üzerini boşluk kalmayacak şekilde örter.  Kingstar Renault Fluence Bagaj Havuzu, bagajınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, su ve asit geçirmez. Soğuktan ve sıcaktan dolayı sertleşip kırılmaz. Siz de Kingstar Renault Fluence Bagaj Havuzu almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Fluence Bagaj Havuzu Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Kingstar Renault Fluence Led Xenon Çeşitlerimiz

Kingstar Led Xenon Diamond- X Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun araçlarda en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek verimliliktir. Bu nedenle kuvvetli aydınlatma elde edilebilir. Kingstar Led Xenon, titreşimden etkilenmez ve kullanım açısından ömrü kullanılan aracın ömrüyle aynıdır. Buz mavisi rengi de mevcuttur, buz beyazı da. Kingstar Led Xenon Diamond X Edition, 32W, 12000 lümen 8000 calvindir. Kingstar Led Xenon C Serisi'nin arıza oranı sıfırdır. Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun özellikleri Kingstar Diamond X Edition'dan tek farkı Ice Blue serisinin 12000Calvin olmasıdır.  Kingstar Led Xenon’ların tepki süresi diğerlerine nazaran daha seri ve hızlıdır. Bu sayede selektör yaptığınızda şimşek etkili bir efekt görürsünüz. Kingstar Led Xenon ampullerin iyi odaklanmış bir reflektör ile mercek yapısına gerek duymadan kullanılabilmesi imkanlı iken, projektör farlarda da kullanımı sık ve yaygındır. Renault Fluence aracınıza Kingstar Led Xenon almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Kingstar Renault Fluence Led Xenon Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38