Renault Megan Toptan Oto Aksesuar Çeşitleri

Kingstar Renault Megane Araç İçi Paspaslar

En kaliteli malzemelerden, en sağlıklı koşullarda imal edilen Kingstar Renault Megane'a özel paspaslarımız, Renault Megane aracınıza birebir uyum sağlar ve muadillerine nazaran koku yapmaz. Kingstar Renault Megane havuzlu paspaslar, yeni nesil kauçuk malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda yüksek düzeyde enjeksiyon üretim teknolojisine sahiptir. Bu sayede kolay kolay yıpranmaz. Mağazamızda Renault Megane 3, Renault Megane 4 model havuzlu paspaslar mevcuttur. Siz de Renault Megane aracınıza Kingstar oto paspas almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Renault Megane Araç İçi Paspas Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Megane Cam Rüzgarlığı

Kingstar marka Renault Megane cam rüzgarlığı ürün grubumuz, Renault Megane için üretilmiş olup, araca birebir uyum sağlamaktadır. Cam rüzgarlığının faydaları, cam açıldığında rüzgarı kesmesi, rahatsız edici uğultu ve esintiyi önlemesidir. Amaçları haricinde de araçlara oldukça sportif bir hava katan Kingstar cam rüzgarlığı, piyasadaki ürünlere nazaran daha sağlam olup, montajı herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir. Siz de Renault Megane aracınıza Kingstar Cam Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Megane Cam Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Megane Kaput Rüzgarlığı

Bagaj kısmının üstüne eklenen Kingstar Renault Megane Kaput Rüzgarlığı, Renault Megane'a özel olarak A kalite esnek malzemeden üretilmiştir. Aracınızın ön yüzeylerini ve boyalarını yoldan sıçrayacak taş vuruklarından, sinek, böcek asitlerinden korur. Kingstar Kaput Rüzgarlığı  çatlamaz, solmaz ve soyulmaz. Söküldüğünde arabanın kendi boyasına zarar vermez. Siz de Renault Megane aracınıza Kingstar Kaput Rüzgarlığı almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Megane Kaput Rüzgarlığı Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

Kingstar Renault Megane Bagaj Havuzu

Kingstar marka Renault Megane bagaj havuzlarımız, birinci sınıf kalitede bileşenlerden optimum koşullar gözetilerek imal edilmiş olup, Renault Megane'a özel olarak imal edilmiştir. Bu sebeple Megane model aracınıza birebir uyum sağlar ve bagaj döşemelerinizin üzerini boşluk kalmayacak şekilde örter.  Kingstar Renault Megane Bagaj Havuzu, bagajınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, su ve asit geçirmez. Soğuktan ve sıcaktan dolayı sertleşip kırılmaz. Mağazamızda Megane 1, Megane 2, Megane 3, Megane 4 model araçlara özel Kingstar bagaj havuzu mevcuttur. Siz de Kingstar Renault Megane Bagaj Havuzu almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan Kingstar Renault Megane Bagaj Havuzu Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Kingstar Renault Megane Led Xenon Çeşitlerimiz

Kingstar Led Xenon Diamond- X Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun araçlarda en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek verimliliktir. Bu nedenle kuvvetli aydınlatma elde edilebilir. Kingstar Led Xenon, titreşimden etkilenmez ve kullanım açısından ömrü kullanılan aracın ömrüyle aynıdır. Buz mavisi rengi de mevcuttur, buz beyazı da. Kingstar Led Xenon Diamond X Edition, 32W, 12000 lümen 8000 calvindir. Kingstar Led Xenon C Serisi'nin arıza oranı sıfırdır. Kingstar Led Xenon Ice Blue'nun özellikleri Kingstar Diamond X Edition'dan tek farkı Ice Blue serisinin 12000Calvin olmasıdır.  Kingstar Led Xenon’ların tepki süresi diğerlerine nazaran daha seri ve hızlıdır. Bu sayede selektör yaptığınızda şimşek etkili bir efekt görürsünüz. Kingstar Led Xenon ampullerin iyi odaklanmış bir reflektör ile mercek yapısına gerek duymadan kullanılabilmesi imkanlı iken, projektör farlarda da kullanımı sık ve yaygındır. Renault Megane aracınıza Kingstar Led Xenon almak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilir ya da whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Kingstar Renault Megane Led Xenon Alımı Yapmak İçin Linke Tıklayınız.

 

 

Birbirinden çeşitli Kingstar marka ürünlerimizle Renault Megane aracınızın gücüne güç, tarzına tarz katın!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38