SSS

 Kingstar Nedir?

Kingstar Türkiye; içinde ses sistemlerini, bakım ürünlerini, her türlü araç içi aksesuarlarını ve araç dış aksesuarlarını, tuning ve modifiye aksesuarı ürünlerini bulunduran tescilli bir marka olup, 20 kişilik ekip aracılığıyla 800'ü aşkın bayiye hizmet veren bir markadır. Kingstar Türkiye ürünleri, piyasaya dağıtılmadan önce kalite kontrol prosesine girer test edilirler. Türkiye'nin her noktasına ulaştırdığımız ve oto aksesuar tuning sektöründe özellikle led xenonlar ile popüler olan Kingstar Türkiye, ülkece bilinirliğe sahip bir marka konumundadır. 

 

Toptan Alımlarda Kargo Ücreti Nedir?

Toptan alımlarda kargo ücreti alıcı ödemelidir. Ücret koli başına 20 ila 40 tl arası olup, desi miktarına göre değişim göstermektedir. Yiğit Group Otomotiv olarak Vatan Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız ve 81 ile gönderim sağlamaktayız.

 

 

Toptan Oto Aksesuar Satışlarımızı Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

 Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine 

https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Siparişten Kargolamaya, Süreç Nasıl İşliyor?

https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkinden bayilik talebi oluşturmanızla beraber e-ticaret uzmanımız sizinle iletişime geçecektir. Sonrasında dilerseniz İstanbul/Ataşehir'de bulunan mağazamızı gelip kendiniz gezebilir, almak istediğiniz ürünleri ellerinizle seçebilirsiniz. Dilerseniz de bünyemizde çalışan ve ülkemizin 81 şehrine giden plasiyerlerimizi size yönlendirerek siparişlerinizi alabiliriz. B2B platformumuz üzerinden de tüm ürünlerimizi görebilir, ürün araması yapabilir, stok sorabilir, fiyatları görebilir ve kredi kartınız ile taksit seçenekleri ile ürün satın alabilirsiniz. Daha rahat bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz için Yiğit Otomotiv B2B uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.Yiğit Oto Aksesuar olarak satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurabilir, öneri/memnuniyet/şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Yiğit Group Otomotiv olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Ürünlerimizin İade ve Değişim Şartları Nedir?

Ürünlerimizsin garanti süresinin dolmamış olması ve kullanıcı hatasından kaynaklı problem olmaması kaydıyla tüm ürünlerimizde anında değişim ve iade uygulanmaktadır.

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38