Stepne Yerine Lastik Tamir Spreyi Kullanılabilir Mi?

LASTİK TAMİR SPREYİ Mİ, STEPNE Mİ?

Uzun yolculuklar, bozuk yollar veya yolda görmediğimiz camlar, çiviler lastiklerin başına bela olmaya devam ediyor. Günümüz teknolojisiyle üretilen lastikler maalesef bu etkenler ile başa çıkmakta başarılı değil. Patlamış bir lastik aracın hareketini kısıltlayacağından değiştirilmeli veya lastik tamircisine gidebilecek kadar hava basılması şarttır. Peki bunun için vaktimiz var mı? Bu yazımızda stepnelerin yerini alabilecek belki de stepne kavramını tamamen ortadan kaldırabilecek Kingstar Türkiye Lastik Tamir Spreyi konusunu ele alacağız.
 

OTOMOBİL İÇİNDE YER TASARRUFU SAĞLAR

Benzin fiyatlarının yükselmesi birçok otomobil sahibinin LPG’ye geçiş yapmasına sebep olmaktadır. Fakat LPG yakıt tankları genellikle bagaj içerisine ya da stepne yerine takıldığında ciddi yer kayıplarına neden oluyor. Bazı araç sahiplerini kayıplar yaşanmasına rağmen yine de stepneyi aracında bulundururken, bazıları ise çakmak şarjına bağlı mini hava kompresörü ya da lastik tamir spreyi bulundurmayı tercih ediyor.
 

ZAMAN KAYBINDAN KURTARIR

Günümüzde artık en değerli kavram zamandır. Lastik patlaması yüzünden durup stepne ile değiştirmek en fazla zaman ve güç harcayacak işlerin başında geliyor. Patlak bir lastik ile tamirciye gitmek lastiğe zarar vereceğinden, o an pratik çözümler bulmak gerekiyor. Bu pratik çözümlere örnek olan olan iki şey, aracınızda bulunduracağınız mini bir hava kompresörü ya da lastik tamir spreyidir. 
 

EN PRATİK ve HIZLI ÇÖZÜMDÜR

Zaman bakımından değerlendirildiğinde patlak lastiği stepne ile değiştirmek için en az 30 dakika harcamak gerekirken, Kingstar Türkiye lastik tamir spreyi bu zamanı yaklaşık 3-4 dakikaya indirmektedir. Üstelik torpidonuzda çok küçük bir yer kaplayacaktır. Kullanımı ise bir o kadar basittir. Uygulamadan önce çalkalanır, lastiğin sibobuna gelecek şekilde yerleştirilir. Aparat siboba sıkıştırılır ve basarak tüpün içindeki kimyasal oluşum lastiğin içine boşaltılır. İçine boşaltılan kimyasal oluşum lastiğin patlak kısmını kapatır ve şişirirmekle kalmaz, aynı zamanda hava basar.
 
 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38