Toptan Satış

B2B PLATFORMU İLE TOPTAN OTO AKSESUARI SATIŞI

   Yiğit Group Otomotiv olarak 5000'e yakın ürün çeşitliliğimiz ve 81 ile hizmet vermekteyiz. 800'ü aşkın mutlu bayi ağımızın tüm oto aksesuar ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sürekli yenilenen ve güçlü stoklarımız ile birlikte B2B platformumuz üzerinde tüm bayilerimize toptan satış gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de toptan satış ağımıza katılmak isterseniz, iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilir veya www.b2b.yigitoto.com adresinden yeni üyelik oluşturarak onay sürecine girebilirsiniz. B2B platformumuz üzerinde tüm ürünlerimizi görebilir, ürün araması yapabilir, stok sorabilir, fiyatları görebilir ve kredi kartınız ile taksit seçenekleri ile ürün satın alabilirsiniz.

 

TOPTAN OTO PASPAS SATIŞI

   4.5 D olarak geçen, et kalınlığı ve kalite olarak üst noktada bulunan yerli Sahler markasının yetkili satış bayisi olarak stoklarımızı sürekli güncelleyip genişletiyoruz. Sahler 4.5 D havuzlu paspaslar her araca özel üretildiğinden ötürü uyumsuzluk problemi yaşatmamaktadır. Toptan oto paspas satışlarında universal, yani her araca uyumlu farklı marka paspaslarımız da mevcuttur.

 

KINGSTAR TÜRKİYE OTO AKSESUARLARI

   Toptan oto aksesuarı konusunda tescilli olan markamız Kingstar ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kingstar oto aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş ve kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyin.

 

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:127 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com