Toptan Satış

B2B PLATFORMU İLE TOPTAN OTO AKSESUARI SATIŞI
 
Yiğit Group Otomotiv olarak 5000'e yakın ürün çeşitliliğimiz ve 81 ile hizmet vermekteyiz. 800'ü aşkın mutlu bayi ağımızın tüm oto aksesuar ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sürekli yenilenen ve güçlü stoklarımız ile birlikte B2B platformumuz üzerinde tüm bayilerimize toptan satış gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de toptan satış ağımıza katılmak isterseniz, iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilir veya www.b2b.yigitoto.com adresinden yeni üyelik oluşturarak onay sürecine girebilirsiniz. B2B platformumuz üzerinde tüm ürünlerimizi görebilir, ürün araması yapabilir, stok sorabilir, fiyatları görebilir ve kredi kartınız ile taksit seçenekleri ile ürün satın alabilirsiniz. Daha rahat bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz için Yiğit Otomotiv B2B uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.
 
TOPTAN OTO PASPAS SATIŞI
 
4.5 D olarak geçen, et kalınlığı ve kalite olarak üst noktada bulunan yerli Sahler markasının yetkili satış bayisi olarak stoklarımızı sürekli güncelleyip genişletiyoruz. Sahler 4.5 D havuzlu paspaslar her araca özel üretildiğinden ötürü uyumsuzluk problemi yaşatmamaktadır. Toptan oto paspas satışlarında universal, yani her araca uyumlu farklı marka paspaslarımız da mevcuttur.
Kendi markamız olan, en sağlıklı koşullarda en kaliteli malzemelerden imal edilen ve her araca özel olarak tasarlanmış 4D paspaslarımızı ve universali yani her araca uygun olaan paspaslarımızı da Yiğit Oto Aksesuar olarak hizmetinize sunduk. Dilediğiniz paspasları bizimle iletişim kurarak toptan bir şekilde en kısa sürede, en güvenli şekilde elde edebilirsiniz.
 
TOPTAN KINGSTAR TÜRKİYE OTO AKSESUARLARI
 
Toptan oto aksesuarı konusunda tescilli olan markamız Kingstar ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kingstar oto aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş ve kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyin. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
  • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
  • T 0216 471 06 21
  • W 0533 094 85 69
  • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38