Yerli Otomobil TOGG Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 Ülkemizin "TOGG" adlı ilk yerli otomobilini üretmiş olması, çoğumuzu gururlandıran bir gelişme oldu. Üstelik bu otomobil bir çok üstün özelliklere sahip. Yetkililerin yaptığı açıklamalara göre ilk yerli otomobilin üretimine hemen başlanmasının yanı sıra, fabrikası da 2021 yılı içinde kurulacak. Tüm planların problemsiz ilerlemesi halinde ilk TOGG satışlarının 2022 yılında başlanacağı söyleniyor. Yerli otomoboil TOGG hakkında en çok merak edilenlerden biri de bu aracın fiyatının ne olacağı konusu. Yetkililer, şu an da bu konu hakkında açıklama yapmanın erken olduğunu belirtse de, otomobil yerli olduğundan dolayı diğer araçlara nazaran daha düşük fiyatlı olacağı düşünülüyor. Yerli otomobil TOGG hakkında merak edilen teknik bilgilerden birkaçını sizin için cevaplayacağız. TOGG, elektrikli bir otomobil olup, benzin tüketmeden çalışan bir arabadır. Bu arabanın bataryası vardır ve bu batarya şarj edilerek kullanılır. TOGG'u benzin istasyonlarında şarj ettirmenin yanı sıra, evinizde ve işinizde bile rahatça şarj edebilirsiniz. 30 dakika içerisinde şarjı tamamen dolan TOGG, bu açıdan da zaman tasarrufu sağlıyor. Bu otomobili 30 dakikada full şarj edip, 500 kilomatre yol yapmaya hazırlamış oluyorsunuz. Arabanın bataryasının 30 dakikada tamamen şarj edilmesinin maliyeti ise 60 TL.

 

TOPTAN OTO AKSESUARLAR

 

 

 

 

Toptan oto aksesuar konusunda 1987 yılından bugüne hizmet veren Yiğit Group, alanında oldukça tecrübeli ekibi ile Türkiye’de 800’den fazla bayisine toptan araba aksesuarı hizmeti sunmaktadır. Toptan oto aksesuar kategorisinde kendi markası olan Kingstar Türkiye Oto Aksesuarları, iç ve dış piyasa için fiyat/performans ürünü olarak optimum koşullarda üretilmiş olup, kalite konusunda taviz verilmemiştir. Uygun fiyat garantisi ile sizler de Kingstar oto aksesuarlarını hemen deneyebilir, piyasadaki en güncel ürünleri aracınızda bulundurabilirsiniz. Gündeme gelen en popüler ürünler için bizimle iletişime geçip, dilediğiniz ürün grubunu toptan alabilirsiniz. En popüler ürünlerden biri olan Kingstar Led Xenon Diamond X-Edition, Kingstar Led Xenon C-Series ve Kingstar Led Xenon Ice Blue ürünlerimizin de diğer Kingstar Led Xenon çeşitleri gibi arıza oranı sıfır olup, toptan satış hizmetine açıktır. Kingstar marka led xenon ürünlerimizin, muadillerine göre en büyük farkı, tepki süresinin diğerlerine nazaran daha seri olması ve seçtiğiniz rengin belirgin bir şekilde kendini göstermesidir. Bu ürünlerimizin oldukça popüler olma sebeplerinden bir diğeri de yüksek verimlilikle birlikte görülen fiyat/performans olayıdır. Uygun fiyata rağmen oldukça verim alıp, memnun kalacağınıza emin olduğumuz Kingstar marka led xenon ürün grubumuza toptan sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan oto aksesuar çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en önemli ürün grubu bakım ürünleridir. Kingstar Türkiye'nin yenilenmiş eşsiz formülü ve seyreltilmiş yapısı ile, araba bakımı artık zaman alan ve gözde büyüyen bir hal almıyor. Mikrofiber bez ve havlulardan zift, böcek ve reçine temizleyicilere, cam temizleyici ve koruyuculardan klima temizleyicilere, bir arabanın ihtiyaç duyabileceği her türlü iç, dış ve motor bakım ürünlerine https://www.yigitoto.com/bayilikformu/ linkine tıklayarak toptan alım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iç ve dış aksesuar ürün gruplarını toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Toptan Oto Aksesuar konusunda Yedpa Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızı ve depolarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • 9.9.2021
  Renault Symbol Oto Aksesuar Çeşitleri
  Birbirinden çeşitli Renault Symbol oto aksesuar çeşitlerimizi incelemek ve toptan alışveriş yapmak için bizi ziyaret edin!
 • 18.1.2021
  KNK Kar Zinciri
  KNK Kar Zinciri ile zorlu hava koşullarında sağlıklı bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
 • 6.9.2021
  Renault Fluence Oto Aksesuar Çeşitleri
  Birbirinden çeşitli Renault Fluence oto aksesuar çeşitlerimizi incelemek ve toptan alışveriş yapmak için bizi ziyaret edin!
BİZE ULAŞIN
 • Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:102/103 Ataşehir / İstanbul
 • T 0216 471 06 21
 • W 0533 094 85 69
 • E info@yigitoto.com
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0535 665 02 38